CORFIN KİMYA TEKNOLOJİLERİ

Akoni Kimya A.Ş.'ye ait CORFIN markamız, sertifikalı ve uluslararası marka tescillidir.

ENDÜSTRİNİN DESTEK GÜCÜ

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

7.000 m2 alanda kurulu üretim tesisimiz, tam otomasyon sistemiyle yıllık 40.000 ton yüksek kalitede kimyasal ve yağlama maddeleri üretim kapasitesine sahiptir. Bununla beraber 80.000 ton kimyasal ve yağlama maddeleri depolama imkanınada sahiptir.

Uluslararası sertifikalı Corfin Markalı ürünlerimiz, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunulmaktadır. Özellikle ülkemiz içerisinde bulunan endüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterilerimize hiçbir aracı kurum olmaksızın satış mühendislerimiz ile ulaşılmaktadır.

1993 yılında kuruluşunu gerçekleştiren şirketimiz özel sentetik gresler, sentetik yağlama maddeleri, özel yağ sökücüler, temizleyici endüstri solventleri ve aerosoller konusunda dünya standartlarında üretim yapan, uluslararası sertifikalı firmadır.

Uluslararası akredite laboratuvarlarımız, dünyada konusunda otorite olan ASTM, DIN, TSE gibi kurumlardan sertifikalıdır.

Laboratuvarlarımızda, 80 cihazla 1500’e yakın test ve analiz yapılmaktadır.

Dünyada üçlü sorumluluk (responsible care) taahhüdünü imzalayan şirketimiz ; çevre, insan hayatı ve doğal kaynaklara saygılıdır.

TOP