Complex AG 1500 – Özel Açık Dişli Gresi

COMPLEX AG 1500 – Mükemmel formulü sayesinde açık dişlilerde yüksek performans sağlar. Mineral baz yağlı, püskürtülebilir yapışkan bir yağlayıcıdır. Katı yağlayıcı olarak ince grafit partikülleri içerir. Yüksek basınca ve korozyona dayanıklıdır. Bitüm, solvent, ağır metaller ve klor içermez. Yüksek basınç dayanımlı Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gresidir.

Performans Özellikleri
– Mükemmel yapışkanlık ve yük-şok dayanımı ile dişlileri korur, ekipman ömrünü uzatır
– Sürtünme katsayısını düşüren, diş tepesi noktası ve tabanındaki aşınmaları önleyen, enerji tüketimini düşüren, katı yağlayıcılar ihtiva eder .
– Özenle seçilmiş katkılar sayesinde mükemmel anti-oxidant ve anti-korozyon özellikler sunar.

Kullanım Alanları
Ürünümüz, madencilik, çimento, kireç, alçı ve kimya endüstrilerinde kullanılan döner fırınlar, borulu değirmenler ve kireç karıştırıcılarındaki aşırı yüke maruz kalan açık pinyon dişlilerin püskürtme metoduyla yağlama yapmak için özel olarak üretilmiştir.

Bütün diğer açık dişliler, yüksek ısı ve yüksek yüke maruz kalan düz ve konik dişliler, sürgülü ray ve kılavuz rayları, büyük zincirler ve çelik halatların yağlanması ve korunmasında üstün performans gösterir.

Teknik Data

ANALİZLERSTANDARTBİRİMSONUÇ
RenkSiyah
GörünüşHomojen
KalınlaştırıcıKalsiyum Sülfonat Kompleks
Baz Yağ Viskozitesi (cst) 40 °CASTM D445cst1500
Çalışma Sıcaklık Aralığı°C-15 / 150
NLGI Sınıfı00
PenetrasyonASTM D217mm/10400-430
Damlama NoktasıASTM D2265°C >190
Dört Bilya Aşınma Testi 1 saat / 75 °C – 400 NASTM D2266mm0,4
Dört Bilya EP Testi 10 sn. / 1770 rpm HızASTM D2596kg 500
Pas TestiASTM D1743Geçer
Bu sayfada bulunan teknik veriler mevcut zamandaki tecrübelerimize dayanarak düzenlenmiştir ve teknik tecrübelere dayanarak uygun kullanım veya uygulamalar hakkında bilgi amaçlıdır. Ürün hakkında garanti veya taahhüt içermez. Spesifik uygulamalarınız ve daha kapsamlı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Akoni Kimya bu sayfasındaki bilgilerin tamamını bilgi vermeksiniz değiştirme hakkını saklı tutar.