Doğal Hijyenik El Temizleme Sıvısı

Doğal Hijyenik El Temizleme Sıvısı, endüstri alanında çalışan kişilerin kişilerin ciltlerine zarar vermeden temizlik yapar. Doğal Hijyenik El Temizleme Sıvısı doğal sabun bazı, gliserin ve kompleks içeriği sayesinde temizleme sağlar. Ciltte hijyen sağlamak amacı ile kullanılır. Kullanım: Yeterli miktarda Doğal Hijyenik El Temizleme Sıvısı ellere uygulanır ve kuruyana kadar ovalanır.

• İçerisinde lanolin ve tensides bulunduğundan cildi korur ve çatlakları sürekli kullanımda giderir.
• Hoş kokuludur.
• Köpük kontrollüdür, fazla köpürmez, bu özelliğinden dolayı durulama suyundan tasarruf sağlar.
• Hızla temizlik yapar, zamandan tasarruf sağlar.
• Ekonomiktir, minimum miktarı eldeki tüm kirleri sökmeye yeterlidir.
• Tahriş etmez.

Ağır Sanayi Kirliliğinde
Mükemmel yağ sökme ve sonrasında elleri onarma özelliğinden dolayı; Otomotiv, demir-çelik, madencilik, kauçuk, matbaacılık, tekstil, denizcilik sektörü ve tersanelerde çalışan personelin el temizliğinde güvenle kullanılır. Kaliteli ve sağlıklı bir çevre ve çalışanların sağlıklı olması gerektiği gibi, işletmede gerçekleştirilecek etkin ve dönemsel temizlikte büyük önem taşımaktadır.

BİLİYOR MUYDUNUZ?
Sağlıklı olmanın temeli ideal el temizliğidir. Ellerin cm2 ‘sinde 2 ila 6 bin adet bakteri bulunur. Enfeksiyon hastalıklarının en önemli sebebi ellerdeki bakterilerdir. Sadece ABD de, her yıl ortalama 80 milyon gıda zehirlenmesi tespit edilmekte ve zehirleyen gıdaların %70 ‘inin hazırlanırken bozulduğu ve bunun da %40 ‘ına yakınının ellerdeki bakterilerden kaynaklandığı bilimsel olarak tespit edilmiştir. Bu sebeple işletmelerimizde ellerimizi etkili bir biçimde temizlemeli ve işyerinden kaynaklı olan bakteri ve kirleri evlerimize ve sevdiklerimize taşımamalıyız.

KULLANIM METOTLARI

Sabun, Koronavirüs da Dahil Virüsleri, Bakterileri ve Diğer Mikropları Yok Etmekte Neden Bu Kadar Etkili?