Temizleme Spreyi [Q16 MULTI PURPOSE]
5/5

SKU 360603

Kategori Kimyasallar

Temizleme Spreyi

Q16 MULTI PURPOSE

Çok amaçlı temizleme spreyi Q16 Multi Purpose, sanayinin birçok alanında kullanılabilen, her türlü makine yüzeylerindeki kir, yağ ve toz gibi istenmeyen artıkların temizlenmesinde etkili bir üründür.
Ambalaj: 12 Adet
Teslim Tarihi: 7 Gün

Temizleme Spreyi Özellikleri

⮚ Kullanımı oldukça kolay bir üründür.
⮚ Motorun bölümlerinde oluşan yoğun kirlerin çıkarılmasında etkilidir.
⮚ Temizlik sırasında yüzeye zarar vermez.
⮚ Kısa sürede yüzeyin temizlenmesini sağlar.
⮚ Temizlik sonrası kirlenmeyi geciktirir.
⮚ Yüzeyin uzun süre parlak kalmasını sağlar.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] AVANTAJLARI

Temizleme spreyi gelişmiş tasarımı sayesinde kullanım sırasında motor içerisinde ulaşılması zor olan alanlarda dahi temizliğin kolayca yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede uygulamanın daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Temizleme spreyi sayesinde her türlü makine yüzeyinde temizlik çok daha pratiktir.

Aynı zamanda temizlik işlemi için başka bir ürüne gerek bırakmadığında oldukça ekonomiktir. Geniş kullanım alanına sahip olan temizleme spreyi, motorların ulaşılması zor olan bölümlerinde yoğun ve zorlu kirlerin kolayca çıkarılabilmesine imkân verir. Özellikle yerinden kaldırılamayacak kadar ağır olan makinelerin yerinle etkili bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Temizlik sırasında ekipmanların yüzeyine zarar vermez. Bu nedenle neredeyse tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Temizleme spreyi uygulandığı yüzeylerin bir sonraki temizlik işlemlerine kadar temiz kalmasını, daha geç kirlenmesini ve parlaklığını uzun süre korumasını sağlamaktadır. Böylece sonrasında uzun süre başka bir işlem yapılmasına gerek bırakmaz.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] ÖZELLİKLERİ

⮚ Sprey şişesi içerisinde sunulur.
⮚ Temizleme spreyi ulaşılması zor alanlarda etkilidir.
⮚ Temizlik süresini kısaltır.
⮚ Geniş kullanım alanına sahiptir.
⮚ Temizlik sonrasında başka işleme gerek bırakmaz.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] KULLANIM ALANLARI

Tekstil Sektörü

Tekstil ve dokuma sektörünle bulunan dokuma makinelerinin yüzeyinin yağ ve kirlerden arındırılmasında temizleme spreyi kullanımı etkili ve güvenlidir.

Otomobil Sektörü

Otomobil üretimi, bakımı veya tamiri yapılan sektörlerde motor ve ekipman parçalarının temizlenmesinde parçalara zarar vermediğinden güvenlidir.

Mobilya Sektörü

Mobilya üretiminde kullanılan ekipman ve makinelerin ulaşılması zor olan yüzeylerinin temizlenmesinde temizleme spreyi kullanımı son derece güvenlidir.

Hidrolik Preslerde

Hidrolik ve eksantrik preslerinin kaymalı ve klavuz kolonlarında bulunan ekipman parçalarının tamamının temizlenmesinde etkili ve güvenli bir üründür.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] NEDİR?

Makine parçalarının sorunsuz çalışabilmesi için temizliklerinin düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Özellikle üretim sırasında makine ve ekipmanlarının sorun çıkarması işletmeler için olumsuz bir durumdur. Bu nedenle makinelerin ve ekipmanlarının düzenli bir şekilde bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Bu nedenle de makinelerin doğru bir şekilde temizlenmesi için temizleme spreyi kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle makinenin değeri ve kullanıcısının sağlığı açısından bakım veya temizliklerinin düzenli yapılması çok önemlidir.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] ARAÇ MOTORLARINDA KULLANIMININ AVANTAJLARI

Bakım uygulamaları özellikle otomobillerde çok önemlidir. Araç motorlarında temizleme spreyi motor dışı, motor içi, fren, valf, balata ve katalitik gibi sistemlerin temizlenmesinde son derece etkilidir. Aynı zamanda araç motorlarında zincirlerin temizlenmesinde de aktif rol oynayan bir üründür. Temizleme spreyi ile yapılan uygulamalarda araç performanslarında gözle görülür bir değişim gerçekleşmektedir. Ürün otomobil temizlik ve bakımında motor yüzeyine zarar vermediğinden çok güvenlidir. Otomobillerde bakım ihtiyacı genellikle motorun çalışması sırasında yüksek ısı ve buhar gibi etkenlerden dolayı oluşan kirlerin giderilmesinde yöneliktir.

Temizleme spreyi ile motor içerisinde yer alan parçaların tamamının temizliği gerçekleştirilebilmektedir. Ürün uygulama sırasında aracın performansını, sürüş kalitesini ve çalışma kapasitesini optimize etmektedir. Ürün tavsiye dildiği doğrultuda kullanıldığında motor açısından avantajları artmakta ve performans en üst seviyeye çıkmaktadır. Temizleme spreyi sayesinde araç performansının düşmesine neden olan yağ ve kir kalıntılarının tamamı sistemden atılır. Motor bakım ihtiyacı belirlendikten sonra ürün seçiminde bilgi sahibi olmak, ürün kullanımına hâkim olmak ve istenilen sonuçların ne olduğu önem arz etmektedir.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Temizleme spreyi kullanımı sırasında makine parçalarının en iyi şekilde temizlenmesi konusunda etkili bir üründür. Birçok makine ve ekipmanları için kullanımı oldukça güvenlidir. Ancak yine de kullanımında dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu nedenle temizlik sırasında yapılabilecek hataları önlemek adına detaylı bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Temizleme spreyi direkt olarak yağ ve kirin olduğu yüzeye püskürtülmelidir. Püskürtme işlemi öncesinde şişenin iyice çalkalanması gerekmektedir.

İnsan sağlığını olumsuz etkilememesi açısından şişe içerisinden püskürtülen kimyasallar direkt olarak solunmamaları ve göz ile temasından kaçınılmalıdır. Püskürtme işlemi sonrasında ortamın iyice havalandırılmasına özen gösterilmedir. Temizleme spreyi kullanıldıktan sonra serin ve güneş görmeyen bir alanda muhafaza edilmelidir. Şişe içerisinde su veya farklı bir temizlik maddesi kesinlikle eklenmemelidir.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] NEDEN KULLANILMALIDIR?

Araç motorları, makine ve ekipmanlarının dış tasarımlarında zamanla meydana gelen bozulmalar ve kirlenmeler ilk etapta hemen dikkat çekmemektedir. Bu gibi sorunlar her zaman yıkama uygulamaları ile anında çözüme kavuşmayabilmektedir. Özellikle ekipman ve parçalarının yoğun kir ve yağ ile kaplı olduğu durumlarda detaylı temizlik yapabilen ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Makine ve parçalarının yalnızca dışında değil iç aksamlarında da temizlenmesi gereken kirlenmeler meydana gelebilmektedir. Bu nedenle oluşan kirlerin temizlenmesinde temizleme spreyi Q16 Multi Purpose kullanımı son derece etkili ve güvenilir bir tercih olacaktır.

Makine ve ekipmanlarının temiz olması doğru çalışabilmeleri açısından çok önemlidir. Özellikle araçlarda bulunan motorların temizlenmesi araçların doğru çalışabilmesi ve güvenlik açısından son derece önemlidir. Bu nedenle temizleme spreyi Q16 Multi Purpose kullanımı çok önemlidir. Temizlik sırasında motorun hiçbir aksamına zarar vermediğinden kullanımı oldukça güvenlidir. Motorun ulaşılması zor olan bölümlerinde detaylı uygulama yapılabilmesine imkân vermektedir. Temizleme spreyi kullanımı araç motorlarının boğulmasını önler, tam performans göstermesi sağlanır ve olası sorunların önceden fark edilmesine olanak tanır. Aracın motoru aktif bir şekilde çalışırken kaputun altındaki yüksek ısı, fan durumu ve yağ buharı nedeniyle farklı birikintiler oluşmaktadır. Oluşan bu kirleticiler zamanla motorun performansını ve yakıt tüketimini olumsuz yönde etkilemektedir. Temizleme spreyi Q16 Multi Purpose sayesinde otomobilin performansı arttırılarak yakıt tüketiminin sabit kalması sağlanabilmektedir. Ürünün üstün niteliği sayesinde yanma odalarının ürünü başarılı bir şekilde kullanılabilmesinin önü açılmış olacaktır. Bu sayede yakıt sistemlerinde oluşabilecek korozyon ve türevlerinin önüne geçilerek verimliliğin artması sağlanmaktadır. Bunun sonucu olarak da daha iyi yanma performansı sağlanmaktadır.

Temizleme spreyi Q16 Multi Purpose’nin sağladığı avantajlardan bir diğeri de ateşleme dinamolarında yakıt ve yağdan kaynaklı oluşan bozulmaların en etkili bir şekilde giderilmesidir. Ürün sayesinde makine ve motor ekipmanlarının yüzeylerinde karbon birikiminin önüne geçilmektedir. Temizleme spreyi Q16 Multi Purpose sayesinde aynı zamanda karbüratör verimliliğinin de artması sağlanmaktadır. Dizel motorlu araçların motorlarında kullanıldığında katalizör katkısı sağlamaktadır. Bu sayede boğaz kelebeklerinde oluşabilecek sorunların önüne de geçilebilmektedir. Temizlik sırasında Q16 Multi Purpose kullanılması kompresyon ve yağ kaçaklarına karşı tedbir alınmasının da kolaylaşmasını sağlamaktadır. Motorlardaki valf ve emme manifoldu verimliliğine de temizleme spreyi kullanımı önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU
ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ
ÇEKEBİLİR

Soğutma Üniteleri Temizleyici

Metal Yüzey Hazırlayıcı

İletişim Formu

KULLANIM KATEGORİSİ
Teknik Aerosoller

%100 YERLİ ÜRÜN
GARANTİSİ

TÜM SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ SEVKİYAT

YERİNDE SORUN
TESPİTİ

TEKNİK
DANIŞMANLIK

5/5

SKU 360603

Kategori Kimyasallar

Temizleme Spreyi

Q16 MULTI PURPOSE

KULLANIM KATEGORİSİ
Teknik Aerosoller

Ambalaj:
12 Adet
Teslim Tarihi:
7 Gün

Temizleme Spreyi Özellikleri

⮚ Kullanımı oldukça kolay bir üründür.
⮚ Motorun bölümlerinde oluşan yoğun kirlerin çıkarılmasında etkilidir.
⮚ Temizlik sırasında yüzeye zarar vermez.
⮚ Kısa sürede yüzeyin temizlenmesini sağlar.
⮚ Temizlik sonrası kirlenmeyi geciktirir.
⮚ Yüzeyin uzun süre parlak kalmasını sağlar.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] AVANTAJLARI

Temizleme spreyi gelişmiş tasarımı sayesinde kullanım sırasında motor içerisinde ulaşılması zor olan alanlarda dahi temizliğin kolayca yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu sayede uygulamanın daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Temizleme spreyi sayesinde her türlü makine yüzeyinde temizlik çok daha pratiktir.

Aynı zamanda temizlik işlemi için başka bir ürüne gerek bırakmadığında oldukça ekonomiktir. Geniş kullanım alanına sahip olan temizleme spreyi, motorların ulaşılması zor olan bölümlerinde yoğun ve zorlu kirlerin kolayca çıkarılabilmesine imkân verir. Özellikle yerinden kaldırılamayacak kadar ağır olan makinelerin yerinle etkili bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Temizlik sırasında ekipmanların yüzeyine zarar vermez. Bu nedenle neredeyse tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Temizleme spreyi uygulandığı yüzeylerin bir sonraki temizlik işlemlerine kadar temiz kalmasını, daha geç kirlenmesini ve parlaklığını uzun süre korumasını sağlamaktadır. Böylece sonrasında uzun süre başka bir işlem yapılmasına gerek bırakmaz.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] ÖZELLİKLERİ

⮚ Sprey şişesi içerisinde sunulur.
⮚ Temizleme spreyi ulaşılması zor alanlarda etkilidir.
⮚ Temizlik süresini kısaltır.
⮚ Geniş kullanım alanına sahiptir.
⮚ Temizlik sonrasında başka işleme gerek bırakmaz.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] KULLANIM ALANLARI

Tekstil Sektörü

Tekstil ve dokuma sektörünle bulunan dokuma makinelerinin yüzeyinin yağ ve kirlerden arındırılmasında temizleme spreyi kullanımı etkili ve güvenlidir.

Otomobil Sektörü

Otomobil üretimi, bakımı veya tamiri yapılan sektörlerde motor ve ekipman parçalarının temizlenmesinde parçalara zarar vermediğinden güvenlidir.

Mobilya Sektörü

Mobilya üretiminde kullanılan ekipman ve makinelerin ulaşılması zor olan yüzeylerinin temizlenmesinde temizleme spreyi kullanımı son derece güvenlidir.

Hidrolik Preslerde

Hidrolik ve eksantrik preslerinin kaymalı ve klavuz kolonlarında bulunan ekipman parçalarının tamamının temizlenmesinde etkili ve güvenli bir üründür.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] NEDİR?

Makine parçalarının sorunsuz çalışabilmesi için temizliklerinin düzenli olarak yapılması çok önemlidir. Özellikle üretim sırasında makine ve ekipmanlarının sorun çıkarması işletmeler için olumsuz bir durumdur. Bu nedenle makinelerin ve ekipmanlarının düzenli bir şekilde bakım ve onarımlarının yapılması gerekmektedir. Bu nedenle de makinelerin doğru bir şekilde temizlenmesi için temizleme spreyi kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle makinenin değeri ve kullanıcısının sağlığı açısından bakım veya temizliklerinin düzenli yapılması çok önemlidir.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] ARAÇ MOTORLARINDA KULLANIMININ AVANTAJLARI

Bakım uygulamaları özellikle otomobillerde çok önemlidir. Araç motorlarında temizleme spreyi motor dışı, motor içi, fren, valf, balata ve katalitik gibi sistemlerin temizlenmesinde son derece etkilidir. Aynı zamanda araç motorlarında zincirlerin temizlenmesinde de aktif rol oynayan bir üründür. Temizleme spreyi ile yapılan uygulamalarda araç performanslarında gözle görülür bir değişim gerçekleşmektedir. Ürün otomobil temizlik ve bakımında motor yüzeyine zarar vermediğinden çok güvenlidir. Otomobillerde bakım ihtiyacı genellikle motorun çalışması sırasında yüksek ısı ve buhar gibi etkenlerden dolayı oluşan kirlerin giderilmesinde yöneliktir.

Temizleme spreyi ile motor içerisinde yer alan parçaların tamamının temizliği gerçekleştirilebilmektedir. Ürün uygulama sırasında aracın performansını, sürüş kalitesini ve çalışma kapasitesini optimize etmektedir. Ürün tavsiye dildiği doğrultuda kullanıldığında motor açısından avantajları artmakta ve performans en üst seviyeye çıkmaktadır. Temizleme spreyi sayesinde araç performansının düşmesine neden olan yağ ve kir kalıntılarının tamamı sistemden atılır. Motor bakım ihtiyacı belirlendikten sonra ürün seçiminde bilgi sahibi olmak, ürün kullanımına hâkim olmak ve istenilen sonuçların ne olduğu önem arz etmektedir.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Temizleme spreyi kullanımı sırasında makine parçalarının en iyi şekilde temizlenmesi konusunda etkili bir üründür. Birçok makine ve ekipmanları için kullanımı oldukça güvenlidir. Ancak yine de kullanımında dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu nedenle temizlik sırasında yapılabilecek hataları önlemek adına detaylı bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Temizleme spreyi direkt olarak yağ ve kirin olduğu yüzeye püskürtülmelidir. Püskürtme işlemi öncesinde şişenin iyice çalkalanması gerekmektedir.

İnsan sağlığını olumsuz etkilememesi açısından şişe içerisinden püskürtülen kimyasallar direkt olarak solunmamaları ve göz ile temasından kaçınılmalıdır. Püskürtme işlemi sonrasında ortamın iyice havalandırılmasına özen gösterilmedir. Temizleme spreyi kullanıldıktan sonra serin ve güneş görmeyen bir alanda muhafaza edilmelidir. Şişe içerisinde su veya farklı bir temizlik maddesi kesinlikle eklenmemelidir.

TEMİZLEME SPREYİ [Q16 MULTI PURPOSE] NEDEN KULLANILMALIDIR?

Araç motorları, makine ve ekipmanlarının dış tasarımlarında zamanla meydana gelen bozulmalar ve kirlenmeler ilk etapta hemen dikkat çekmemektedir. Bu gibi sorunlar her zaman yıkama uygulamaları ile anında çözüme kavuşmayabilmektedir. Özellikle ekipman ve parçalarının yoğun kir ve yağ ile kaplı olduğu durumlarda detaylı temizlik yapabilen ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Makine ve parçalarının yalnızca dışında değil iç aksamlarında da temizlenmesi gereken kirlenmeler meydana gelebilmektedir. Bu nedenle oluşan kirlerin temizlenmesinde temizleme spreyi Q16 Multi Purpose kullanımı son derece etkili ve güvenilir bir tercih olacaktır.

Makine ve ekipmanlarının temiz olması doğru çalışabilmeleri açısından çok önemlidir. Özellikle araçlarda bulunan motorların temizlenmesi araçların doğru çalışabilmesi ve güvenlik açısından son derece önemlidir. Bu nedenle temizleme spreyi Q16 Multi Purpose kullanımı çok önemlidir. Temizlik sırasında motorun hiçbir aksamına zarar vermediğinden kullanımı oldukça güvenlidir. Motorun ulaşılması zor olan bölümlerinde detaylı uygulama yapılabilmesine imkân vermektedir. Temizleme spreyi kullanımı araç motorlarının boğulmasını önler, tam performans göstermesi sağlanır ve olası sorunların önceden fark edilmesine olanak tanır. Aracın motoru aktif bir şekilde çalışırken kaputun altındaki yüksek ısı, fan durumu ve yağ buharı nedeniyle farklı birikintiler oluşmaktadır. Oluşan bu kirleticiler zamanla motorun performansını ve yakıt tüketimini olumsuz yönde etkilemektedir. Temizleme spreyi Q16 Multi Purpose sayesinde otomobilin performansı arttırılarak yakıt tüketiminin sabit kalması sağlanabilmektedir. Ürünün üstün niteliği sayesinde yanma odalarının ürünü başarılı bir şekilde kullanılabilmesinin önü açılmış olacaktır. Bu sayede yakıt sistemlerinde oluşabilecek korozyon ve türevlerinin önüne geçilerek verimliliğin artması sağlanmaktadır. Bunun sonucu olarak da daha iyi yanma performansı sağlanmaktadır.

Temizleme spreyi Q16 Multi Purpose’nin sağladığı avantajlardan bir diğeri de ateşleme dinamolarında yakıt ve yağdan kaynaklı oluşan bozulmaların en etkili bir şekilde giderilmesidir. Ürün sayesinde makine ve motor ekipmanlarının yüzeylerinde karbon birikiminin önüne geçilmektedir. Temizleme spreyi Q16 Multi Purpose sayesinde aynı zamanda karbüratör verimliliğinin de artması sağlanmaktadır. Dizel motorlu araçların motorlarında kullanıldığında katalizör katkısı sağlamaktadır. Bu sayede boğaz kelebeklerinde oluşabilecek sorunların önüne de geçilebilmektedir. Temizlik sırasında Q16 Multi Purpose kullanılması kompresyon ve yağ kaçaklarına karşı tedbir alınmasının da kolaylaşmasını sağlamaktadır. Motorlardaki valf ve emme manifoldu verimliliğine de temizleme spreyi kullanımı önemli ölçüde katkı sağlamaktadır.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kalıp Ayırıcı Sprey

Endüstriyel Temizleme Solventi

Ağır Karbon Sökücü

Yüzey Temizleyici (Kokusuz)

İletişim Formu