Kalite Politikamız

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, onlara yasal şartlara uygun kaliteli ürün ve hizmeti sunan; sektördeki koruma bakım ve dezenfektan faaliyetlerimiz ile ilgili teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri beklentileri doğrultusunda yeni ürünler ortaya koyan, ve hizmet kalitesini sürekli eğitimlerle çalışan verimliğini attırmayı hedeflemiş sürekli geliştirme, iyileştirme ve etkinliğinin sürdürülmesi çalışmalarına vermiş önem ile ürün ve hizmet kalitesini ispatlamış; kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, bir kuruluş olmaktır. Vizyonumuz; yenilikçi bir yaklaşımla ürün, hizmet ve çözümler yaratarak, sürdürülebilir karlılığı yakalamış bir dünya şirketi olmak. Misyonumuz; etik değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeden, toplum ve ülke için değerler üreterek büyümek. DEĞERLERİMİZ 


Güvenilirlik: Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, yapıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütür. onlara güvenir ve onlardan da bizlere güvenmelerini bekleriz. 


Müşteri Memnuniyeti: Sunduğumuz hizmet ve çözümler, müşterilerimizin verimliliğini arttırarak, hedeflerine daha hızlı ulaşmalarını ve büyümelerini amaçlar. Müşteri odaklı çalışır, gereksinimlerine göre kendimizi geliştiririz. 


Başarma azmi: Tüm faaliyet alanlarımızda standardı belirleyen ve en iyi olmayı amaçlar, daima kendimizden ve rakiplerimizden daha iyiyi yaparak fark yaratmayı hedefleriz. 


Yenilikçilik: Sürekli kendimizle yarışarak, yenilikçiliğin gücüne inanırız. Devamlı öğrenerek kendimizi geliştirir ve hız kazanırız. 


Girişimcilik: Sürekli olarak en yükseği hedefleyerek, yeni fikirler ve iş alanları üretiriz.

TOP