Ağaç - Kağıt Sektörü

Ağaç - Kağıt endüstrisinde, ahşap, kağıt veya oluklu karton üretimi gibi farklı kullanımlardaki makinelerin tümü özel yağlayıcılara gereksinim duyarlar. Ağaç - Kağıt endüstrisi için, güvenilirlik gereksinimlerini karşılayan, bakım süreçlerini iyileştiren ve güvenli üretim süreçleri sağlayan ürünler geliştirdik.

Ağaç - Kağıt Sektörü İçin Geliştirilmiş Özel Yağlayıcılar

Ürünler hakkında detaylı bilgi için görsellere tıklayabilirsiniz.

COLDEX

Kalsiyüm Sülfonat Kompleks Gres

Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres, normal petrol bazlı türevi yağların özellikleri ile karşılaştırıldığında daha düşük sürtünme, daha yüksek yük taşıma ve geniş çalışma sıcaklık aralıkları ile uzun süreli çalışma performansı sunar.

SILENT 72

Ses Azaltma Özelliğinde Rulman Gresi

SILENT 72 yüksek kalitede sentetik baz yağı, polyurea thickener ve nano teknoloji ile üretilmiş katkı maddeleri ile ses kesme özelliğine sahiptir.Yüksek sıcaklıklarda bile performansını kaybetmeksizin çalışmasına devam eder.

STEELTHERM - 461

Yüksek Sıcaklık Yağlama Gresi

Yüksek teknoloji ile rafine edilmiş parafinik mineral baz yağlı ve poliüre kalınlaştırıcılı uzun ömürlü yüksek sıcaklık gresleridir. Geniş bir çalışma sıcaklık aralığına sahiptirler ve 180°C’ye kadar rulmanlı yataklarda kullanılır.

CS 132

Rulman ve Kızak Sistemleri İçin Gres

Sentetik hidrokarbon baz yağ ile lityum kalınlaştırıcılarının yüksek teknoloji ile üretilmesinden elde edilmiştir. Düşük baz yağ viskozitesinden dolayı uygun basınçlarda iyi bir pompalanabilme kabiliyetine sahiptir.

COMPLEX AG 1500

Özel Açık Dişli Gresi

Complex AG 1500 – Özel Açık Dişli Gresi serisi gresler, açık dişliler için katı yağlayıcılar ihtiva eden mineral esaslı, yüksek basınç dayanımlı inorganik greslerdir.

CORFIN PE 461

Yüksek Sıcaklık Sentetik Rulman Gresi

Kimyasal ve Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Sentetik Rulman Gresi , yüksek kaliteli sentetik hidrokarbon baz yağ ve poliüre kalınlaştırıcı içeren yüksek sıcaklıklarda yüksek performans gösteren yağlama gresidir.

Bize Ulaşın

Ağaç Kağıt Sektörü Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için
0 216 300 08 00
no'lu telefondan bizleri arayabilir ya da yandaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

TOP