Çimento Sektörü

Çimento sektöründe makineler ve ekipmanları ciddi gerilimler, yüksek sıcaklıklar, aşırı yükler ve aşındırıcı çimento tozuna maruz kalırlar. Bu koşullarda, kullandığınız yağı şansa bırakamazsınız. Corfin ürün grubu yağlayıcılarımız aşınmayı uzun dönemli olarak azaltır ve üretimde güvenilir çalışma sağlarlar.

Tesislerinizde, inşaat malzemesi üretimi gece gündüz devam eder. Sonuç olarak döner fırınlar, değirmenler, roller presler ve kırıcılarınızdaki rulmanlar ve dişliler kesintisiz olarak aşınmaya maruz kalırlar. Bu durumda, doğru yağlayıcı seçimi hayati önem taşımaktadır. Yanlış bir seçim erken ekipman hasarlarına ve daha kötüsü yüksek bakım maliyetleri ve ciro kayıplarıyla sonuçlanan üretim duruşlarına sebep olabilir.

Birçok işletme açık dişli tahriklerine giren aşındırıcı çimento tozu sorunuyla yüz yüze kalırlar. Bu sorun, diş yüzeylerindeki aşınmayı hızlandırarak tahriklerin çalışma ömrünü azaltır. Ürünlerimiz, daha iyi aşınma koruması için kritik alanlardaki bu tozu hızla dışarı atmaya yardımcı olurlar.

Çimento Sektörü İçin Geliştirilmiş Özel Yağlayıcılar

Ürünler hakkında detaylı bilgi için görsellere tıklayabilirsiniz.

ZERAX 55-02

Ekstrem Çalışma Şartları Sentetik Gres

Sentetik baz yağı sayesinde yüksek sıcaklıklarda olduğu kadar, düşük sıcaklıklarda da üstün performans sağlar. Maksimum ve minimum ısı dereceleri sonrası ortam sıcaklığına döndüğünde performansından ve orjinaliğinden birşey kaybetmez.

STEELTHERM - 461

Yüksek Sıcaklık Yağlama Gresi

Yüksek teknoloji ile rafine edilmiş parafinik mineral baz yağlı ve poliüre kalınlaştırıcılı uzun ömürlü yüksek sıcaklık gresleridir. Geniş bir çalışma sıcaklık aralığına sahiptirler ve 180°C’ye kadar rulmanlı yataklarda kullanılır.

COMPLEX AG 1500

Grafitli Açık Dişli Gresi

Complex AG 1500 – Grafitli Açık Dişli Gresi serisi gresler, açık dişliler için katı yağlayıcılar ihtiva eden mineral esaslı, yüksek basınç dayanımlı inorganik greslerdir.

CORFIN PE 461

Yük. Sıcaklık Sentetik Rulman Gresi

Kimyasal ve Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Sentetik Rulman Gresi , yüksek kaliteli sentetik hidrokarbon baz yağ ve poliüre kalınlaştırıcı içeren yüksek sıcaklıklarda yüksek performans gösteren yağlama gresidir.

Bize Ulaşın

Çimento Sektörü Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için
0 216 300 08 00
no'lu telefondan bizleri arayabilir ya da yandaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

TOP