Gıda Sektörü

Gıdaların işlenmesi ve üretimi için kullanılan yağlayıcılar tamamen toksik olmamalıdır ve gıda üretim tesislerinde kullanılan gıda dışı bileşiklere ilişkin düzenlemeleri karşılamalıdır. Bu katı kurallar, ürünlerin rastlantısal gıda teması NSF H1 veya H2 Sınıfı (gıdayla temas riski olmadan) ile kullanıma dayanarak seçilir. Bu ürünler diğer yağlayıcılar kadar iyi performans göstermelidir. Genellikle aşırı yüksek veya düşük sıcaklıklar veya agresif temizleme işlemleri ile karşılaşılır, bunların hepsi de yağlayıcının ömrünü olumsuz yönde etkileyebilir.

NSF Belgesi, kullanıcı ve gıda denetleyicilerine, kullanılan temizlik kimyasalının gıda güvenliği açısından uygun olduğunu garanti eder. Ürünlerimize ait sertifikaları www.nsf.org adresinden “ White Book Nonfood Compound Listings Directory” de bulabilirsiniz.

https://info.nsf.org/usda/PSNCListings.asp

NSF Onaylı Gıda ve İlaç Sanayi Yağlayıcıları

Ürünler hakkında detaylı bilgi için görsellere tıklayabilirsiniz.

CERAX 4602

Gıda ve İlaç Sanayi Gresi

NSF H1 Onaylı Gıda ve İlaç Sanayi Gresi CERAX 4602 gıda işletmelerinde ve ilaç sanayisinde kullanılan yüksek sıcaklık uygulamalarının ihtiyaç duyulduğu rulmanlar ve yağlama noktaları için tasarlanmış yüksek teknoloji sentetik gıda gresidir.

PLEXON H1 461

Yüksek Performans Gresi

H1 Onaylı Yüksek Performans Gresi, sentetik hidrokarbon ve yeni nesil kalınlaştırıcı kullanılarak üretilen, gıda işlemelerde ve ilaç sanayisinde kullanılan rulmanlar ve yağlama noktaları için tasarlanmış yüksek teknoloji gıda gresidir.

PLEXON GA 461

Alüminyum Kompleks Gres (H2)

Mineral white oil ve alüminyum kompleks sabun kalınlaştırıcısından üretilmiş gıda işletmelerinde ve ilaç sanayisinde kullanılan rulmanlar ve yağlama noktaları için tasarlanmış yüksek teknolojili beyaz renkli genel amaçlı yağlama gresidir.

ZIRVE YSA 32/100

Sentetik Bazlı Kompresör Yağı

Vidalı ve paletli tip kompresörler için geliştirilmiş, yüksek kaliteli, sentetik esaslı kompresör yağlarıdır. Üstün performanslı katıkları ve yüksek kalitede baz yağları ile önde gelen kompresör üreticilerinin şartnamelerini fazlası ile karşılar.

ZET 22 / 320

Yüksek Sıcaklık Zincir Yağı

Üstün performanslı ester yağlarının yüksek teknoloji katkı paketleri kullanılarak hazırlanmış yüksek sıcaklık zincir yağıdır. Standart yüksek sıcaklık zincir yağlarına oranla yüzeyde daha uzun süre yağlama sağlar

UNIVER H1 NFC

İlaç ve Gıda Sanayi İçin Yağlayıcı

İlaç ve Gıda Sanayi İçin Yağlayıcı , sentetik hidrokarbon baz yağdan ve gıda sektörünün kullanımına izin verilen özel katkı paketleri kullanılarak üretilmişlerdir. Özellikle CLP sınıfı dişli yağından beklenen her tip uygulama için uygun yağlayıcıdır.

Bize Ulaşın

Gıda ve İlaç Sektörü NSF Onaylı ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 216 300 08 00 no'lu telefondan bizleri arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

TOP