Kimya Sektörü

Zorlu koşullar özel çözümler gerektirir. Bu sebeple Corfin olarak, kimya endüstrisi için yüksek sıcaklıklara ve agresif ortam koşullarına dirençli özel yağlayıcılar geliştirdik. Tüm bunlar, üretim ekipmanlarınızın kullanılabilirliğini arttırmanızı ve aynı zamanda maliyetten tasarruf etmenizi sağlarlar.

Kimya Sektörü İçin Geliştirilmiş Özel Yağlayıcılar

Ürünler hakkında detaylı bilgi için görsellere tıklayabilirsiniz.

ZERAX 55-02

Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres

Sentetik baz yağı sayesinde yüksek sıcaklıklarda olduğu kadar, düşük sıcaklıklarda da üstün performans sağlar. Maksimum ve minimum ısı dereceleri sonrası ortam sıcaklığına döndüğünde performansından ve orjinaliğinden birşey kaybetmez.

AKOBERTA 55/2

PTFE Yüksek Sıcaklık Gresi

Corfin Lubrication markasının bünyesine kattığı yeni PTFE gresi Akoberta 55/2 – PTFE Yüksek Sıcaklık Gresi , endüstrinin birçok sektöründe ve yüksek sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli ekipmanlarda güvenle kullanılabilir. PTFE tipi yağlayıcılar kimyasal kararlılıklarıyla bu tip uygulamalar için doğru ürünlerdir.

UNIFLEX - 15

Yüksek Hız Gresi

UNIFLEX-15 – Yüksek Hız Gresi , yüksek performans sağlayan esterler, sentetik hidrokarbonlar ve baryum kompleks birleşiminden üretilmiştir. İğneli rulmanların ideal yağlama gresidir. Aşınma ve korozyona karşı iyi koruma sağlar.

CORFIN SNT DİŞLİ YAĞI

Sentetik Bazlı Dişli Yağı

Corfin SNT Dişli Yağı – Sentetik Bazlı Dişli Yağı, aşırı basınç (EP) ve nitelik kazandırıcı özel katkılar ile güçlendirilmiş, renksiz -açık sarı renkli, yüksek viskozite indeksli, sentetik yağ (% 100 PAO ) esaslı ..

Bize Ulaşın

Kimya Sektörü Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için
0 216 300 08 00
no'lu telefondan bizleri arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

TOP