Madencilik Sektörü

Aşırı ağır ve yüksek yükler, abrasif kirlilik, olağanüstü sıcaklıklar ve osilasyon hareketleri ekipmanlarınızı günden güne eskitir ve bozar.. Corfn ekibinin ar-ge çalışmaları sayesinde hazırlamış olduğu madencilik yağlayıcıları, ekipmanlarınıza koruma kalkanı olurlar ve daha iyi makine kullanılırlığı sağlarlar.

Corfin Chemical & Lubrication tarafından geliştirilen özel yağlayıcılar hem yerüstü hem de yeraltında sabit proses cihazları ve mobil cihazlarda kullanılmak için özel olarak üretilmiştir.

Madeninizde, mineral üretimi zaman karşı yapılan bir yarıştır. Sonuç olarak, değirmenlerinizdeki rulmanlar, yataklar, pimler, halatlar, dişliler, kürek sistemleri ve yük vagonları sürekli olarak ağır yüklere maruz kalırlar. Bu doğrultuda uygun yağlayıcıyı seçmek çok önemlidir. Yanlış seçimler arızaya sebep olabilir ve en kötüsü, üretim duruşuna neden olup yüksek bakım maliyetleri doğurabilir.

MADENCİLİK SEKTÖRÜ İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ ÖZEL YAĞLAYICILAR

Ürünler hakkında detaylı bilgi için görsellere tıklayabilirsiniz.

ZERAX 55-02

Ekstrem Şartlar İçin Tam Sent. Gres

Sentetik baz yağı sayesinde yüksek sıcaklıklarda olduğu kadar, düşük sıcaklıklarda da üstün performans sağlar. Maksimum ve minimum ısı dereceleri sonrası ortam sıcaklığına döndüğünde performansından ve orjinaliğinden birşey kaybetmez.

COLDEX

Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres

Kalsiyum Sülfonat Kompleks Gres, normal petrol bazlı türevi yağların özellikleri ile karşılaştırıldığında daha düşük sürtünme, daha yüksek yük taşıma ve geniş çalışma sıcaklık aralıkları ile uzun süreli çalışma performansı sunar.

COMPLEX AG 1500

Özel Açık Dişli Gresi

COMPLEX AG 1500 – Mükemmel formulü sayesinde açık dişlilerde yüksek performans sağlar. Mineral baz yağlı, püskürtülebilir yapışkan bir yağlayıcıdır. Katı yağlayıcı olarak ince grafit partikülleri içerir. Yüksek basınca ve korozyona dayanıklıdır.

Bize Ulaşın

Madencilik Sektörü ve Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için
0 216 300 08 00 no'lu telefondan bizleri arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

TOP