Metal Sektörü

Metal işleme uygulamalarının yağlayıcılardan beklentileri çok çeşitli ve farklıdır. Metal şekillendirme ve makine aletleri uygulamaları için, her biri karlılığınıza katkıda bulunan, gereksinimlerinize uygun olarak tasarlanmış özel yağlayıcılar sunmamızın nedeni budur.

Metal şekillendirmenin bir çok farklı yöntemi vardır. Proseslerde kullanılan yağlayıcıların, her teknik ile özellikle uyuşması gerekir. Makine elemanları imalatında rulmanlar, dişli kutuları ve kızaklar maksimum hıza ulaşırlar. Şekillendirme prosesinde, diğer taraftan, yağlayıcının tek zamanlı baskı, bükme ya da dövme proseslerini desteklemesi gerekir.

Metal Sektörü İçin Geliştirilmiş Özel Yağlayıcılar

Ürünler hakkında detaylı bilgi için görsellere tıklayabilirsiniz.

UNIFLEX - 15

Yüksek Hız Gresi

UNIFLEX-15 – Yüksek Hız Gresi , yüksek performans sağlayan esterler, sentetik hidrokarbonlar ve baryum kompleks birleşiminden üretilmiştir. İğneli rulmanların ideal yağlama gresidir. Aşınma ve korozyona karşı iyi koruma sağlar.

AKOPASTE 900

Yüksek Sıcaklık Montaj Pastası

Yüksek Sıcaklık Montaj Pastası 50 °C’nin üzerindeki sıcaklıklarda depolanmamalıdır. Donmaya karsı korunmalıdır. Eğer düşük sıcaklıklarda depolanıyor ise kullanılmadan önce oda sıcaklığına gelene kadar ısınması beklenmelidir.

RELAXTIVE OIL

Gevşetici – Yağlayıcı

Sıkışmış civata, somunlar, el aletleri, kara ve deniz av malzemeleri, bisiklet, motosiklet, kapı ve dolap menteşeleri vb. gibi tüm metal parçalar başlıca kullanım alanlarıdır.

WE-501

Koruyucu Yağ

Su itici özelliğe sahip mumsu bir tabaka bırakan orta vadeli koruma sağlayan pas önleyici yağdır. İçerdiği katkılar sayesinde mumsu bir tabaka bırakarak koruma sağlar. Solvent katkısı sayesinde ise en uç noktalara kadar yağın gitmesini sağlar.

PROTACTIVE

Yalıtkan Koruma Yağı

Su itici özelliğe sahip mumsu bir tabaka bırakan orta vadeli koruma sağlayan pas önleyici yağdır. İçerdiği katkılar sayesinde mumsu bir tabaka bırakarak koruma sağlar. Solvent katkısı sayesinde ise en uç noktalara kadar yağın gitmesini sağlar.

BRY 16

Su İle Karışabilen Metal İşlem Yağı

Çok iyi rafine edilmiş kaliteli baz yağlar ve güçlü emülgatörler ile formüle edilmiştir. Çeşitli metal ve alaşımların talaşlı işlemlerinde soğutma, talaşsız işlemlerde yağlama ve soğutma amacıyla kullanılan metal işleme sıvısıdır.

CUTTING XD

Saf Kesme Yağı

Yüksek basınç katığı içeren saf kesme yağlarıdır. Çok ağır şartlar altında bile çok iyi performans gösterirler. Alaşımlı çeliklerde dahil olmak üzere pek çok tip çeliğin talaş kaldırma işleminde kesme sıvısı olarak kullanılabilirler.

SLD 32 / 220

Kızak Yağı

Takım tezgahlarının, kızaklarının yağlanması için özel olarak imal edilmiş, yüksek viskozite indeksli parafinik esaslı yağlardır. İçerdiği yapışkanlık sağlayıcı katkılar sayesinde, tezgahlardaki titreşimleri önleyerek kızakların titreşimsiz çalışmasını sağlar.

Bize Ulaşın

Metal Sektörü Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için
0 216 300 08 00
no'lu telefondan bizleri arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

TOP