Otomotiv Sektörü

Taşıt ve ekipman üreticisi olarak sizin ve müşterilerinizin gereksinimlerini karşılamak için aracın tüm ömrü boyunca, uzun süreli sıcaklık direnci, gürültü absorbe etme ya da mükemmel sürtünme değerleri gibi değerler için yağlayıcılara güvenirsiniz. Size güvenle kullanabileceğiniz otomotiv yağlayıcıları sunuyoruz.

Bir otomobildeki, her biri farklı tribolojik çözümlere ihtiyaç duyan yaklaşık 250 sürtünme noktası ile, ihtiyacınıza göre tasarlanan çözümler öneriyoruz. Çok amaçlı ses azaltıcı ürünlerimiz, otomotiv endüstrisinde kullanılan keçeler, kızaklar ve plastik parçaların ömürlük yağlanması için NVH gereksinimlerine özel olarak geliştirilmiştir.

Otomotiv Sektörü İçin Geliştirilmiş Özel Yağlayıcılar

Ürünler hakkında detaylı bilgi için görsellere tıklayabilirsiniz.

SILENT 72

Ses Azaltma Özelliğinde Rulman Gresi

SILENT 72 yüksek kalitede sentetik baz yağı, polyurea thickener ve nano teknoloji ile üretilmiş katkı maddeleri ile ses kesme özelliğine sahiptir.Yüksek sıcaklıklarda bile performansını kaybetmeksizin çalışmasına devam eder.

CS 132

Rulman ve Kızak Sistemleri İçin Gres

Sentetik hidrokarbon baz yağ ile lityum kalınlaştırıcılarının yüksek teknoloji ile üretilmesinden elde edilmiştir. Düşük baz yağ viskozitesinden dolayı uygun basınçlarda iyi bir pompalanabilme kabiliyetine sahiptir.

UNIFLEX - 18

Sentetik Yüksek Hız Gresi

Ester baz yağ ve lityum kompleks kalınlatırıcısı ile üretilmiş yüksek devirlere dayanıklı hız gresidir. Dinamik yükler altında dahi rulmanlı sistemlerde çalışma sesini azaltıcı özelliği ile sistemin performanslı çalışmasını sağlar.

CORFIN PE 461

Yüksek Sıcaklık Sentetik Rulman Gresi

Kimyasal ve Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Sentetik Rulman Gresi , yüksek kaliteli sentetik hidrokarbon baz yağ ve poliüre kalınlaştırıcı içeren yüksek sıcaklıklarda yüksek performans gösteren yağlama gresidir.

Bize Ulaşın

Otomotiv Sektörü Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için
0 216 300 08 00
no'lu telefondan bizleri arayabilir ya da yandaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

TOP