Tekstil Sektörü

Tekstil endüstrisinde, yağlama gereksinimleri makineden makineye ve üretim adımına göre değişim gösterir. Rulmanların, zincirlerin ve dişlilerin maruz kaldığı yükler, hızlar ve titreşimler çok yüksek olabilir. Birçok durumda, makine üreticileri tarafından farklı sürtünme noktaları için farklı yağlayıcılar belirlenir. Bu, dünya çapındaki üretim tesisleri için zorlu lojistik çabaları ve yağlayıcıların karıştırılabildiği hata durumlarıyla sonuçlanır. Tekstil endüstrisinin köklü ortağı olarak yağların, greslerin ve kaplamaların kullanımını kolaylaştırmak için özel uygulamalarınızı analiz ediyoruz. Size pratik ve ekonomik olarak cazip çözümler buluyoruz.

Corfin Lubrication ar-ge bilim insanları, Tekstil sektörü için geliştirdiği özel yağ serisi geliştirmiş olup, yaygın olarak kullanılan makina, boya ve plastikler ile uyumlu, özel PurePlus teknolojisi ile doğalgazı sıvıya dönüştürerek üretilen komplex baz yağlarını tercih etmiştir.

Tekstil Sektörü İçin Geliştirilmiş Özel Yağlayıcılar

Ürünler hakkında detaylı bilgi için görsellere tıklayabilirsiniz.

CORFINTEX - N

Complex White Special 2

CORFINTEX-N, kirlenmeyi geciktiren, farklı uygulama alanlarında uzun ömürlü, LITHIUM COMPLEX yapıda, çok amaçlı bir grestir. Sıcak-soguk suya ve buhara dayanıklıdır. Yüksek ve düsük sıcaklıklarda bünye yapısını bozmaz.

CORFINTEX 2

Yüksek Perf. Beyaz Rulman Gresi

CORFINTEX 2 – ÇOK AMAÇLI BEYAZ GRES Tutucu ve uzun ömürlü, farklı uygulama alanlarında kullanılan yüksek performans gresidir. Sıcak, soğuk suya ve buhara dayanıklıdır. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda bünye yapısını bozmaz.

ARMONI 22/32/46

Yuvarlak Örgü Makinaları Yağı

PurePlus teknolojisi ile üretilen kompleks baz yağlardan ve yüksek performanslı katkı maddeleriyle formüle edilmiştir. Makinenizin öngörülen ömrünü garanti edeceği gibi onarım ve yedek parça (özellikle iğne) masraflarınızı minimuma indirir,

STILEX 22/32/46 W

Yuvarlak Örgü Makina Yağı

Sentetik baz yağlarda ve üstün performanslı bünye vericilerden formüle edilmiştir. Makinenizin öngörülen ömrünü garanti edeceği gibi onarım ve yedek parça (özellikle iğne) masraflarınızı minimuma indirerek ekonomikliği de sağlar.

SILENT 72

Ses Azaltma Özelliğinde Rulman Gresi

SILENT 72 yüksek kalitede sentetik baz yağı, polyurea thickener ve nano teknoloji ile üretilmiş katkı maddeleri ile ses kesme özelliğine sahiptir.Yüksek sıcaklıklarda bile performansını kaybetmeksizin çalışmasına devam eder.

AKOBERTA 55/2

PTFE Yüksek Sıcaklık Gresi

Corfin Lubrication markasının bünyesine kattığı yeni PTFE gresi Akoberta 55/2 – PTFE Yüksek Sıcaklık Gresi , endüstrinin birçok sektöründe ve yüksek sıcaklıklarda çalışan çok çeşitli ekipmanlarda güvenle kullanılabilir.

CS 132

Rulman ve Kızak Sistemleri İçin Gres

Sentetik hidrokarbon baz yağ ile lityum kalınlaştırıcılarının yüksek teknoloji ile üretilmesinden elde edilmiştir. Düşük baz yağ viskozitesinden dolayı uygun basınçlarda iyi bir pompalanabilme kabiliyetine sahiptir.

UNIFLEX - 18

Sentetik Yüksek Hız Gresi

Ester baz yağ ve lityum kompleks kalınlatırıcısı ile üretilmiş yüksek devirlere dayanıklı hız gresidir. Dinamik yükler altında dahi rulmanlı sistemlerde çalışma sesini azaltıcı özelliği ile sistemin performanslı çalışmasını sağlar.

UNIFLEX - 15

Yüksek Hız Gresi

UNIFLEX-15 – Yüksek Hız Gresi , yüksek performans sağlayan esterler, sentetik hidrokarbonlar ve baryum kompleks birleşiminden üretilmiştir. İğneli rulmanların ideal yağlama gresidir. Aşınma ve korozyona karşı iyi koruma sağlar.

SPECIAL EP 2

Lityum Esaslı Genel Yağlama Gresi

SPECIAL EP 2; aşırı basınç katkısı ile güçlendirilmiş, kahverengi, mineral baz yağlı ve lityum sabunlu, çok amaçlı gresdir. –20 ile 130 °C arasındaki çalışma sıcaklıklarında darbeli yük altında bile uzun süreli performans gösterirler.

TEX MIX 90-10

Texture İplik Yağı

Texture İplik Yağı , parafinik esaslı baz yağlara özel performans veren emülgatörlerin eklenmesiyle üretilen, yünlü mensucat sanayisinde iyi yıkama yeteneği aranan hallerde kullanılan açık renkli, stabil bir yağdır.

Bize Ulaşın

Tekstil Sektörü Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için
0 216 300 08 00
no'lu telefondan bizleri arayabilir ya da yandaki iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

TOP