Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Ürünlerimizi kullanan sanayicilerimize, uzman teknik ekibimiz ve üstün performanslı ürünlerimizle çözüm ortağı olmaktayız. Teknik Destek Ekibimiz prosesleri inceleyerek doğru ürünün, doğru yerde, en verimli ve en ekonomik şekilde kullanılması konusunda sanayi kuruluşlarını yönlendirmektedir.

Teknik Destek personelimiz tarafından işletmenize yapılan ziyaretlerde tüm sorunlarınız ve beklentileriniz dinlenip, dikkate alınmakta ve prosesleriniz gözlemlenerek durum tespiti yapılmaktadır. Bu aşamadan sonra uygulamanıza yönelik yağlama tavsiyelerinde bulunulup siz müşterilerimize özel çözümler üretilmektedir. Kullanmakta olduğunuz ürünlerimizin takibi ve gerekli saha kontrolleri yapılmakta ve belirli periyotlar da numuneler alınarak kullanılan ürünlerin ömür analizleri yapılarak raporlanmaktadır.

Proseslerinizde kullanılacak ürünler hakkında danışmak istediğiniz tüm sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.. Teknik destek isteğiniz ya da şikayetleriniz değerlendirilir ve hizmet olarak sizlere geri dönüş sağlarız.

Tel: 0 216 300 08 00 (pbx)
E-Posta : destek@corfin.com.tr

Laboratuvar Hizmetleri

Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde bulunan laboratuvarlarımız, 550 m2'lik alanda hizmet vermektedir. 2016 yılında akreditasyon çalışmalarını tamamlayan laboratuvarlarımız ulusal enstitüler ve üniversitelerle işbirliği içindedir. Laboratuvarlarımızda, 80 cihazla 1500’e yakın test ve analiz yapılmaktadır.

Dünyada konusunda otorite olan ASTM(Amerikan Ulusal Test ve Malzeme Kurumu), DIN(Alman Standartlar Enstitüsü), IP(Uluslararası Koruma), TSE(Türk Standardları Enstitüsü) gibi kurumlarla karşılaştırma analizleri programlarına katılmaktadır.

Bilimselliği ön plana almış olan laboratuvarlarımızda, uluslararası otorite olan kuruluşların gözetiminde ve denetiminde, konusunda iyi eğitim almış olan uzman ekibimizle test ve analizler yapılmaktadır. Laboratuvarlarımızda gizlilik, tarafsızlık ve güvenilirlik ilkelerine sadık kalınarak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun işlemler yapılmaktadır.

Laboratuvarlarımız 3 Ana Laboratuvarda hizmet vermektedir. Genel Kimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Yağlama Maddeleri ve Gres Performans Laboratuvarı

TOP