Kimyasallar

Endüstriyel Konsantre Bakım ve Koruma Kimyasalları, özel yağ sökücüler, alkali ve asidik sökücüler, temizleyici endüstri solventleri, cilt temizleyiciler, teknik aerosoller, profesyonel temizlik ürünleri.

ALKALİ
SÖKÜCÜLER

Organik ve inorganik yağların, kirin, tortunun ve diğer artıkların kolayca temizlenmesini sağayan alkali özellikteki konsantre ürünlerimiz.

ASİDİK
SÖKÜCÜLER

Konsantre asidik sökücüler, endüstriyel kireç ve tortu sökücüler, gider açıcılar, beton mikseri temizleyiciler, metal yüzey hazırlayıcılar.

HİJYENİK
TEMİZLEYİCİLER

Kuarterner Amonyum bazlı hijyenik temizleyiciler, genel temizlik maddeleri, NSF Onaylı temizlik maddeleri, geniş spektrumlu hijyenik temizleyiciler.

CİLT
TEMİZLEYİCİLER

Konsantre Cilt Temizleyiciler, ağır kirliliğe maruz kalmış kişilerin (Gres, mürekkep ,yağ ve diğer yoğun kirler) ciltlerine zarar vermeden temizlik yapar.

ENDÜSTRİYEL
SOLVENTLER

Teknik Temizleme Solventleri, istenmeyen artıkların temizlenmesi için özel olarak üretilmiş, uçucu özellikte, çok amaçlı güçlü temizleme solventleridir.

TEKNİK
AEROSOLLER

Teknik Aerosoller, kullanım alanına göre çok farklı kimyasal özelliklere sahiptirler. Genellikle koruyucu, yağlayıcı ve bakım amaçlı kullanılırlar.