Kireç ve Tortu Temizleyici [W-MAX Q5]
5/5

SKU 930221

Kategori Kimyasallar

Kireç ve Tortu Temizleyici

W-MAX Q5

Tortu ve kireç temizleyici W-Max Q5 Isıtma veya soğutma sistemlerinin tamamında zaman içerisinde oluşan kireç, pas, tortu ve yosun gibi tabakaları bünyesine alıp eriterek sistemden atılmasını sağlayan asidik temizleyicidir.
Ambalaj: 30 kg
Teslim Tarihi: 7 Gün

Kireç ve Tortu Temizleyici Özellikleri

⮚ Konsantre yapısı sayesinde ekonomiktir.
⮚ Yoğun kireç ve tortu artıklarının temizlenmesinde etkilidir.
⮚ Geniş kullanım alanına sahiptir.
⮚ Daldırma, fırçalama ve devirdaim yöntemleri ile kullanılabilir.
⮚ Kireç temizleyici kullanım sırasında güvenlidir.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] AVANTAJLARI

Yoğun tortu ve kireç temizleyici W-Max Q5, metal yüzeylerin temizliğinde korozyon oluşumuna izin vermez. Bu sayede yüzeyde oluşan kireç ve tortunun çok daha güvenli bir şekilde yok edilmesini sağlar. En yoğun kireç artıklarında dahi kirecin kolayca bertaraf edilerek ortadan kaldırılmasında kusursuz bir iş çıkarır.

Konsantre yapıya sahip olan kireç temizleyici, su ile inceltilerek kullanıldığından oldukça ekonomiktir. Üretiminde insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek maddeler bulunmadığından kullanım alanı çok geniştir. Yüzeyde rahatsız edici yapışkan bir tabaka bırakmaz. Böylece farklı birçok yüzeyde kullanılması uygundur.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] ÖZELLİKLERİ

⮚ Olabilecek en kısa sürede etkili temizlik sağlar.
⮚ Metal malzemelerde korozyon oluşumuna izin vermez.
⮚ Konsantre yapısı sayesinde oldukça ekonomiktir.
⮚ Temizlik sırasında uygulandığı yüzeye zarar vermez.
⮚ Kireç ve tortunun yapısını bozarak söker atar.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] KULLANIM ALANLARI

Tekstil Sektöründe

Kireç temizleyici, tekstil sektöründe aktif rol oynayan ütü sistemleri ve buhar kazanlarında oluşan kireç ve tortunun temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Güneş Kolektörlerinde

Kombi sistemlerinde ve güneş kolektörlerinde şebeke sularının taşıdığı kireç artıklarının temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Radyatör Temizliğinde

Fazla tozlu ortamlarda çalışan soğutma radyatörlerinin soğutma kanalları arasında biriken kireç ve tortunun temizliğinde kullanılır.

Seramik Sanayisinde

Kireç temizleyici, seramik sanayisinde ve mermer işleme makinelerinde zamanlar oluşan kireç ve tortunun temizlenmesinde güvenle kullanılır.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] NEDİR?

Magnezyum karbonat ve kalsiyum sülfat ile birleşimi ile elde edilen ağır kireç temizleyici ürünleri özellikle lavabo ve banyolarda yüzeylerin temizliğinde aktif olarak kullanılır. Suda çözünen kirecin oranı suyun sertliğini ifade etmektedir. Zaman içerisinde katılaşan bu kireç tabakası siyah veya beyaz renkte kalıntılar bırakmaktadır.

Yüzey üzerinde kireç oluşumunun temel nedeni ısı olarak gösterilmektedir. Bu anlamda ortamdaki sıcaklık ne kadar yüksekse kirecin katılaşma oranı da o kadar fazladır. Uzun süre müdahale edilmeyen kireç tabakası içinden çıkılması zor bir durumun oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle ağır kireç temizleyici ürünler temizlik rutinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Çamur, tortu ve kireç temizleyici W-Max Q5, ısıtma veya soğutma sistemlerinin tamamında zamanla oluşan tortu kireç ve pasın temizlenmesinde oldukça etkili bir üründür. Temizlik işlemi sırasında mineral tortuları kendi bünyesine alarak eritir. Yapısında bulunan özel koruyucu inhibitörler
sayesinde asidik özellikte bir temizleyicidir.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] GENEL KULLANIM ALANLARI

● Chiller, fancoil, boiler, cooler, eşanjör sistemleri ve soğutma kulelerinden kireç artıklarının temizlenmesinde kireç temizleyici oldukça faydalı bir üründür.
● Plastik sektöründe yoğun olarak kullanılan enjeksiyon makinelerinin, soğutma sistemlerinin ve üretim kalıplarının yüzeyinde güvenle kullanılır.
● Dokuma ve tekstil endüstrisindeki nemlendirme ünitelerinde bulunan fıskiye ve boruların temizlenmesi amacıyla kullanılır.
● Plastik sektöründe yoğunlukla kullanılan enjeksiyon makinelerinin, soğutma sistemlerinin ve üretim kalıplarının temizlenmesinde güvenlidir.
● Beton karıştırma ve nakliyesi yapan araçların kaportalarına yapışan çimento gibi artıkların temizlenmesinde güvenle kullanılır.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] NASIL KULLANILIR?

Fırçalama Yöntemi

Ağır tortu ve kireç temizleyici W-Max Q5, fırçalama yöntemiyle kolaylıkla uygulanabilen bir temizlik ürünüdür. Fırçalama yöntemi genellikle ağır ve yerinden kaldırılması zor olan ekipmanlar için tercih edilir. Bu sayede makine ve makine parçaları çok daha pratik bir şekilde temizlenebilir.

Temizlenmek istenen ekipmanı fırçalama yöntemi ile temizlemek için plastik olmayan bir boya fırçasından faydalanılabilir. Ekipmanlar kireç ve tortudan arındırılıncaya kadar kireç temizleyici içerisine batırılarak fırçalanır.

Daldırma Yöntemi

Ekipmanda yoğun bir şekilde bulunan kireç ve tortunun temizlenmesinde daldırma yönteminin kullanılması son derece güvenlidir. İşleme başlamadan önce ekipmanın plastik parçalarının tamamı çıkarılır. Sonrasında plastik parçalar hariç olmak üzere ekipman parçaları kireç temizleyici W-Max Q5 içerisine daldırılır.

Parçaların daha rahat temizlenebilmesi için uygun ölçülerde bir koca veya küvetten de faydalanılabilir. Ürünlerin üzerindeki tortu ve kireç temizleninceye kadar W-Max Q5 sıvısı içerisinde bekletilir ve çıkarıldıktan sonra da durulanır.

Devirdaim Yöntemi

Tortu ve kireç temizleyici W-Max Q5, devirdaim yöntemi ile kullanılmaya elverişli bir üründür. Özellikle pompaların bulunduğu tesislerde sistemin devamlı olarak temiz kalmasında etkilidir.

Temizlik için bu yöntem kullanıldığında suyun toplam hacmine göre 1/5 ile 1/20 arasında ürün kullanılmalıdır.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Tortu ve kireç temizleyici ürünleri, var olan kalıntıların yumuşatılarak kısa sürede çözülmesini sağlar. Bu temizleyiciler kimyasal madde kategorisinde bulunduğu için ürünü kullanacak kişilerin temizlik sırasında dikkatli olması gerekir. Temizlik kimyasallarının kullanımında aşağıdaki hususlara dikkat edilmesinde fayda vardır.

● Ürün kullanılırken temizlik eldiveni kullanılması önemlidir. Bunun en önemli nedeni kireç temizleyici içerisinde bulunan kimyasalların kısa süre içerisinde cildin tahriş olmasına neden olmasıdır.
● Birçok kimyasal temizleyici de olduğu gibi W-Max Q5’de direk solunmaması gereken bir üründür. Bunu engellemek için temizlik sırasında maske kullanılabilir. Böylece kimyasalın neden olabileceği rahatsızlıkların önüne geçilebilir.
● Temizlik kimyasalının kaynar su ile karıştırılması durumunda ortaya çıkacak olan buhardan mutlaka korunması gerekmektedir.
● Kireç temizleyici ürünlerinin kullanımında yapılan en büyük hatalardan biri de başka kimyasallar ile karıştırılmalarıdır. Özellikle ispirto ve tuz ruhu gibi zararlı kimyasalların ana temizleyici ile karıştırılması zehirlenmeye neden olabilir. Karışım nedeniyle ortaya çıkan
zehirli gaz ortama karışarak uzun süre etkisini sürdürerek insanları etkileyecektir.
● Etkili bir temizlik sağlayabilmek adına ürünün ambalajında yer alan talimatlar doğrultusunda kullanılması çok önemlidir.
● Sıklıkla üzerinde kireç oluşan ekipmanları yoğun tabakalardan koruyabilmek adına düzenli aralıklar ile temizlenmesi gerekir.
● Galvaniz, mermer, zamak ve alaşımsız alüminyum yüzeylerde kullanılmaması tavsiye edilir.
● Temizlik sırasında yüzey ısısının 60 °C üzerinde olmamasına özen gösterin. Bu anlamda 50 °C altında olması idealdir.
● Kireç temizleyici uygulandıktan sonra ekipman ve parçalarının bol su ile durulanarak artıkların sistemden tamamen uzaklaştırılması sağlanmalıdır.

Doğru Ağır Kireç Sökücü Nasıl Seçilir?

Kireç temizleyici kullanımı sırasında ekipman parçalarının uzman teknisyenler tarafından demonte edilmesi gerekmektir. Sonrasında temizlik işlemi gerçekleştirilerek yeniden monte edilmelidir. Bu nedenle dikkat gerektiren oldukça zor ve zaman alıcı bir iştir. Yeniden montaj sırasında birtakım conta türlerinin değiştirilmesi gerekeceğinden maliyette artabilmektedir.

Buna karşılık kireç temizleyici kullanımı mekanik yöntemlerin çoğundan daha hızlı ve ucuz olduğundan oldukça avantajlıdır. Ancak ağır kireç ve tortu temizleyici seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

1. Ekipman Üzerindeki Aşındırıcı Etki

Kimyasal çözücülerin tamamı tortuları çözerek çözelti çözücü içerisinde tutmak için tasarlanmıştır. Ancak bu işlem sırasında ekipman yüzeyinin zarar görmesine yol açabilirler. Bu nedenle kireç temizleyici seçiminde kimyasal yapılarına ve uygulanacakları yüzeye dikkat
edilmelidir.

2. Genel Etkinlik ve Hızları

Asitler tek başlarına tortu ve kireçlerin ortadan kaldırılmasını sağlayamayabilir. Bu nedenle maksimum etkiyi sağlayabilmek adına maksimum etkinliğe sahip ağır kireç çözücü ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

3. Güvenli Kullanım

Sert kimyasallar cildin yüzeyinin zarar görmesine, yanıklara ve gözle temas halinde ciddi hasarlara neden olabilir. Bu nedenle kullanım sırasında talimatlara uyulmalı ve gerekli önlemler alınmalıdır.

4. Atık Bertarafı

Kireç temizleyici ürünleri kullanım sonrasında sorumlu ve güvenli bir şekilde atılmalıdır. Bu nedenle toksik olmayan, tehlikesiz ürün seçmek atıkların bertaraf edilmesini kolaylaştıracaktır. Bu anlamda çevreye zarar vermeyen, biyolojik olarak kolay parçalanan ve
doğal bileşenler kullanılarak formüle edilmiş ürünlerin seçilmesi son derece önemlidir.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU
ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ
ÇEKEBİLİR

Kumaş Üzeri Yağ Sökücü

Silikonsuz Kalıp Ayırıcı Sprey

İletişim Formu

KULLANIM KATEGORİSİ
Asidik Sökücüler

%100 YERLİ ÜRÜN
GARANTİSİ

TÜM SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ SEVKİYAT

YERİNDE SORUN
TESPİTİ

TEKNİK
DANIŞMANLIK

5/5

SKU 930221

Kategori Kimyasallar

Kireç ve Tortu Temizleyici

W-MAX Q5

KULLANIM KATEGORİSİ
Asidik Sökücüler

Ambalaj:
30 kg
Teslim Tarihi:
7 Gün

Kireç ve Tortu Temizleyici Özellikleri

⮚ Konsantre yapısı sayesinde ekonomiktir.
⮚ Yoğun kireç ve tortu artıklarının temizlenmesinde etkilidir.
⮚ Geniş kullanım alanına sahiptir.
⮚ Daldırma, fırçalama ve devirdaim yöntemleri ile kullanılabilir.
⮚ Kireç temizleyici kullanım sırasında güvenlidir.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] AVANTAJLARI

Yoğun tortu ve kireç temizleyici W-Max Q5, metal yüzeylerin temizliğinde korozyon oluşumuna izin vermez. Bu sayede yüzeyde oluşan kireç ve tortunun çok daha güvenli bir şekilde yok edilmesini sağlar. En yoğun kireç artıklarında dahi kirecin kolayca bertaraf edilerek ortadan kaldırılmasında kusursuz bir iş çıkarır.

Konsantre yapıya sahip olan kireç temizleyici, su ile inceltilerek kullanıldığından oldukça ekonomiktir. Üretiminde insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek maddeler bulunmadığından kullanım alanı çok geniştir. Yüzeyde rahatsız edici yapışkan bir tabaka bırakmaz. Böylece farklı birçok yüzeyde kullanılması uygundur.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] ÖZELLİKLERİ

⮚ Olabilecek en kısa sürede etkili temizlik sağlar.
⮚ Metal malzemelerde korozyon oluşumuna izin vermez.
⮚ Konsantre yapısı sayesinde oldukça ekonomiktir.
⮚ Temizlik sırasında uygulandığı yüzeye zarar vermez.
⮚ Kireç ve tortunun yapısını bozarak söker atar.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] KULLANIM ALANLARI

Tekstil Sektöründe

Kireç temizleyici, tekstil sektöründe aktif rol oynayan ütü sistemleri ve buhar kazanlarında oluşan kireç ve tortunun temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Güneş Kolektörlerinde

Kombi sistemlerinde ve güneş kolektörlerinde şebeke sularının taşıdığı kireç artıklarının temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Radyatör Temizliğinde

Fazla tozlu ortamlarda çalışan soğutma radyatörlerinin soğutma kanalları arasında biriken kireç ve tortunun temizliğinde kullanılır.

Seramik Sanayisinde

Kireç temizleyici, seramik sanayisinde ve mermer işleme makinelerinde zamanlar oluşan kireç ve tortunun temizlenmesinde güvenle kullanılır.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] NEDİR?

Magnezyum karbonat ve kalsiyum sülfat ile birleşimi ile elde edilen ağır kireç temizleyici ürünleri özellikle lavabo ve banyolarda yüzeylerin temizliğinde aktif olarak kullanılır. Suda çözünen kirecin oranı suyun sertliğini ifade etmektedir. Zaman içerisinde katılaşan bu kireç tabakası siyah veya beyaz renkte kalıntılar bırakmaktadır.

Yüzey üzerinde kireç oluşumunun temel nedeni ısı olarak gösterilmektedir. Bu anlamda ortamdaki sıcaklık ne kadar yüksekse kirecin katılaşma oranı da o kadar fazladır. Uzun süre müdahale edilmeyen kireç tabakası içinden çıkılması zor bir durumun oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle ağır kireç temizleyici ürünler temizlik rutinin ayrılmaz bir parçasıdır.

Çamur, tortu ve kireç temizleyici W-Max Q5, ısıtma veya soğutma sistemlerinin tamamında zamanla oluşan tortu kireç ve pasın temizlenmesinde oldukça etkili bir üründür. Temizlik işlemi sırasında mineral tortuları kendi bünyesine alarak eritir. Yapısında bulunan özel koruyucu inhibitörler
sayesinde asidik özellikte bir temizleyicidir.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] GENEL KULLANIM ALANLARI

● Chiller, fancoil, boiler, cooler, eşanjör sistemleri ve soğutma kulelerinden kireç artıklarının temizlenmesinde kireç temizleyici oldukça faydalı bir üründür.
● Plastik sektöründe yoğun olarak kullanılan enjeksiyon makinelerinin, soğutma sistemlerinin ve üretim kalıplarının yüzeyinde güvenle kullanılır.
● Dokuma ve tekstil endüstrisindeki nemlendirme ünitelerinde bulunan fıskiye ve boruların temizlenmesi amacıyla kullanılır.
● Plastik sektöründe yoğunlukla kullanılan enjeksiyon makinelerinin, soğutma sistemlerinin ve üretim kalıplarının temizlenmesinde güvenlidir.
● Beton karıştırma ve nakliyesi yapan araçların kaportalarına yapışan çimento gibi artıkların temizlenmesinde güvenle kullanılır.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] NASIL KULLANILIR?

Fırçalama Yöntemi

Ağır tortu ve kireç temizleyici W-Max Q5, fırçalama yöntemiyle kolaylıkla uygulanabilen bir temizlik ürünüdür. Fırçalama yöntemi genellikle ağır ve yerinden kaldırılması zor olan ekipmanlar için tercih edilir. Bu sayede makine ve makine parçaları çok daha pratik bir şekilde temizlenebilir.

Temizlenmek istenen ekipmanı fırçalama yöntemi ile temizlemek için plastik olmayan bir boya fırçasından faydalanılabilir. Ekipmanlar kireç ve tortudan arındırılıncaya kadar kireç temizleyici içerisine batırılarak fırçalanır.

Daldırma Yöntemi

Ekipmanda yoğun bir şekilde bulunan kireç ve tortunun temizlenmesinde daldırma yönteminin kullanılması son derece güvenlidir. İşleme başlamadan önce ekipmanın plastik parçalarının tamamı çıkarılır. Sonrasında plastik parçalar hariç olmak üzere ekipman parçaları kireç temizleyici W-Max Q5 içerisine daldırılır.

Parçaların daha rahat temizlenebilmesi için uygun ölçülerde bir koca veya küvetten de faydalanılabilir. Ürünlerin üzerindeki tortu ve kireç temizleninceye kadar W-Max Q5 sıvısı içerisinde bekletilir ve çıkarıldıktan sonra da durulanır.

Devirdaim Yöntemi

Tortu ve kireç temizleyici W-Max Q5, devirdaim yöntemi ile kullanılmaya elverişli bir üründür. Özellikle pompaların bulunduğu tesislerde sistemin devamlı olarak temiz kalmasında etkilidir.

Temizlik için bu yöntem kullanıldığında suyun toplam hacmine göre 1/5 ile 1/20 arasında ürün kullanılmalıdır.

KİREÇ VE TORTU TEMİZLEYİCİ [W-MAX Q5] KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Tortu ve kireç temizleyici ürünleri, var olan kalıntıların yumuşatılarak kısa sürede çözülmesini sağlar. Bu temizleyiciler kimyasal madde kategorisinde bulunduğu için ürünü kullanacak kişilerin temizlik sırasında dikkatli olması gerekir. Temizlik kimyasallarının kullanımında aşağıdaki hususlara dikkat edilmesinde fayda vardır.

● Ürün kullanılırken temizlik eldiveni kullanılması önemlidir. Bunun en önemli nedeni kireç temizleyici içerisinde bulunan kimyasalların kısa süre içerisinde cildin tahriş olmasına neden olmasıdır.
● Birçok kimyasal temizleyici de olduğu gibi W-Max Q5’de direk solunmaması gereken bir üründür. Bunu engellemek için temizlik sırasında maske kullanılabilir. Böylece kimyasalın neden olabileceği rahatsızlıkların önüne geçilebilir.
● Temizlik kimyasalının kaynar su ile karıştırılması durumunda ortaya çıkacak olan buhardan mutlaka korunması gerekmektedir.
● Kireç temizleyici ürünlerinin kullanımında yapılan en büyük hatalardan biri de başka kimyasallar ile karıştırılmalarıdır. Özellikle ispirto ve tuz ruhu gibi zararlı kimyasalların ana temizleyici ile karıştırılması zehirlenmeye neden olabilir. Karışım nedeniyle ortaya çıkan
zehirli gaz ortama karışarak uzun süre etkisini sürdürerek insanları etkileyecektir.
● Etkili bir temizlik sağlayabilmek adına ürünün ambalajında yer alan talimatlar doğrultusunda kullanılması çok önemlidir.
● Sıklıkla üzerinde kireç oluşan ekipmanları yoğun tabakalardan koruyabilmek adına düzenli aralıklar ile temizlenmesi gerekir.
● Galvaniz, mermer, zamak ve alaşımsız alüminyum yüzeylerde kullanılmaması tavsiye edilir.
● Temizlik sırasında yüzey ısısının 60 °C üzerinde olmamasına özen gösterin. Bu anlamda 50 °C altında olması idealdir.
● Kireç temizleyici uygulandıktan sonra ekipman ve parçalarının bol su ile durulanarak artıkların sistemden tamamen uzaklaştırılması sağlanmalıdır.

Doğru Ağır Kireç Sökücü Nasıl Seçilir?

Kireç temizleyici kullanımı sırasında ekipman parçalarının uzman teknisyenler tarafından demonte edilmesi gerekmektir. Sonrasında temizlik işlemi gerçekleştirilerek yeniden monte edilmelidir. Bu nedenle dikkat gerektiren oldukça zor ve zaman alıcı bir iştir. Yeniden montaj sırasında birtakım conta türlerinin değiştirilmesi gerekeceğinden maliyette artabilmektedir.

Buna karşılık kireç temizleyici kullanımı mekanik yöntemlerin çoğundan daha hızlı ve ucuz olduğundan oldukça avantajlıdır. Ancak ağır kireç ve tortu temizleyici seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

1. Ekipman Üzerindeki Aşındırıcı Etki

Kimyasal çözücülerin tamamı tortuları çözerek çözelti çözücü içerisinde tutmak için tasarlanmıştır. Ancak bu işlem sırasında ekipman yüzeyinin zarar görmesine yol açabilirler. Bu nedenle kireç temizleyici seçiminde kimyasal yapılarına ve uygulanacakları yüzeye dikkat
edilmelidir.

2. Genel Etkinlik ve Hızları

Asitler tek başlarına tortu ve kireçlerin ortadan kaldırılmasını sağlayamayabilir. Bu nedenle maksimum etkiyi sağlayabilmek adına maksimum etkinliğe sahip ağır kireç çözücü ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

3. Güvenli Kullanım

Sert kimyasallar cildin yüzeyinin zarar görmesine, yanıklara ve gözle temas halinde ciddi hasarlara neden olabilir. Bu nedenle kullanım sırasında talimatlara uyulmalı ve gerekli önlemler alınmalıdır.

4. Atık Bertarafı

Kireç temizleyici ürünleri kullanım sonrasında sorumlu ve güvenli bir şekilde atılmalıdır. Bu nedenle toksik olmayan, tehlikesiz ürün seçmek atıkların bertaraf edilmesini kolaylaştıracaktır. Bu anlamda çevreye zarar vermeyen, biyolojik olarak kolay parçalanan ve
doğal bileşenler kullanılarak formüle edilmiş ürünlerin seçilmesi son derece önemlidir.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cilt Temizleme Maddesi

Temizleme Spreyi

Kumaş Üzeri Yağ Sökücü

Devre Temizleme Solventi

İletişim Formu