Kireç ve Tortu Sökücü [W-MAX YELLOW]
5/5

SKU 930220

Kategori Kimyasallar

Kireç ve Tortu Sökücü

W-MAX YELLOW

Konsantre tortu ve ağır kireç sökücü W-Max Yellow, zorlu pas, yosun, kireç ve tortu tabakalarının tamamını bünyesine alarak eritir. Böylece yapısında bulunan özel koruyucu inhibitörler sayesinde metal ve elastomerlere zarar vermeyerek temizliği kusursuz bir şekilde gerçekleştirir.
Ambalaj: 30 kg
Teslim Tarihi: 7 Gün

Kireç ve Tortu Sökücü Özellikleri

⮚ Konsantre yapıya sahip bir üründür.
⮚ Ağır kireç ve tortuların yok edilmesinde etkilidir.
⮚ Kullanım alanı oldukça geniştir.
⮚ Farklı birçok yöntem ile kullanılabilir.
⮚ Güvenli kullanım imkânı sunar.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] AVANTAJLARI

Ağır kireç ve tortu sökücü W-Max Yellow, korozyon oluşumuna izin vermeden metal yüzeylerin temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda ağır kireç sökücü, yüzeydeki tortuları güvenli bir şekilde temizlemede etkilidir. Kireçlenme oranının yüksek olduğu alanlarda kirecin kolayca çıkarılmasını ve bertaraf edilmesini sağlar.

Konsantre bir yapıya sahip olduğu için su ile inceltilerek kullanılır. Bu sayede çok daha uzun süre kullanılabilir ve oldukça ekonomiktir. Üretiminde sağlığa zararlı olabilecek maddelerin bulunmaması kullanım alanının son derece geniş olmasını sağlamaktadır. Yüzeyde yapışkan bir tabaka bırakmadığı için temizlik sonrası rahatsız edici bir ortam oluşmasına izin vermez.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] ÖZELLİKLERİ

⮚ Kısa süreli ve etkili temizlik sunar.
⮚ Su ile seyreltildiğinden daha ekonomiktir.
⮚ Korozyon oluşumuna mahal vermez.
⮚ Yüzeye zarar vermeden temizler.
⮚ Kireç ve tortunun yapısını bozar

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] KULLANIM ALANLARI

Soğutma Kulelerinde

Chiller, Fancoil, cooler, boiler, eşanjör sistemlerinin tamamından ve soğutma kulelerinden kireç artıklarının temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Buhar Kazanlarında

Tekstil sektöründe yoğun bir şekilde kullanılan ütü sistemleri ve buhar kazanlarında oluşan kireç artıklarının temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Su Pompalarında

Çamur, dalgıç, süs havuzu ve atık su pompalarının iç ve dış temizliklerinde güvenle kullanılır.

Süt Tanklarında

Süt işleme sektöründe yer alan süt sağım makineleri, süt tankları ve sistemlerinde zamanla oluşan süt taşlarının temizlenmesinde ağır kireç sökücü güvenle kullanılır.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] NEDİR?

Kalsiyum sülfat ve magnezyumun karbonat ile birleşiminden elde edilen ağır kireç sökücü çeşitleri özellikle banyo ve lavabolarda kireçlenmiş yüzeylerin geniş temizliğinde kullanılmaktadır. Suda çözünen kireç miktarı suyun sertliğini oluşturur. Zamanla katılaşan bu kireçler yüzeylerde beyaz veya siyah kalıntılar bırakabilmektedir.

Yüzeylerde kireç oluşumunun temel nedeni ısı olarak bilinir. Bu nedenle bir ortamdaki sıcaklık ne kadar yüksek olursa, kirecin katılaşma miktarı o kadar fazla olur. Zamanla artan kireç miktarı yüzeyde bir tabaka oluşturur ve içinden çıkılmaz bir durum oluşturabilir. Bu nedenle, ağır kireç sökücü ürünler temizlik rutininin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] NASIL KULLANILIR?

Püskürtme

Ağır kireç sökücü W-Max Yellow, bir miktar su ile seyreltildikten sonra püskürtme şişesi yardımıyla temizlenmek istenen ekipmanın yüzeyine püskürtülür. Sonrasında kirin yüzeyden bir miktar arındırılması için beklenir ve bir bez yardımıyla silinerek arındırılır. Püskürtme sonrasında ekipmanın türüne göre durulama işlemi de uygulanabilir.

Daldırma

Ağır kireç ve tortu kalıntılarının temizlenmesinde daldırma yönteminin kullanılması oldukça güvenlidir. İşlem öncesinde ekipman üzerindeki plastik parçaların çıkarılması gerekmektedir. Sonrasında parçalar (plastikler hariç) ağır kireç sökücü W-Max Yellow içerisine daldırılır. İşlemi daha rahat gerçekleştirebilmek için uygun boyutlarda bir kova veya küvetten faydalanılabilir. Parçalar üzerindeki kireç ve tortu temizlenene kadar sıvı içerisinde bekletilir ve çıkartılarak durulanır.

Devirdaim

Ağır kireç sökücü W-Max Yellow devirdaim yöntemi için kusursuz bir üründür. Özellikle pompaların kullanıldığı sistemlerde temizliğin sürekliliğini sağlar. Devirdaim yöntemi ile temizlik yapılırken toplam su hacmine göre 1/5 ile 1/20 arası ürün kullanılır.

Kireç Sökücü Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lavabo, klozet, duşakabin ve küvet gibi alanların temizlik sırasında herkesin özen gösterdiği yerler olduğu bilinmektedir. Kir ve ağır kireç sökücü ürünler, oluşan leke ve kalıntıları yumuşatarak kısa sürede çözer. Bu tür ürünler kimyasal madde kategorisinde değerlendirildiğinden temizliği yapan kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. Kireç sökücü ürünler kullanılırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında şunlar sayılabilir:

● Ağır kireç sökücü ürünler kullanırken temizlik eldiveni kullanılması tavsiye edilir. Çıplak elle yapılan temizlikte temizlik maddesinin içindeki kimyasallar 5 saniye gibi kısa bir sürede cilde etki etmeye başlar ve ciltte tahrişe neden olur. Kullanımdan sonraki günlerde bile cilt hasarından kaynaklanan ağrılar devam eder. Bu nedenle cilt, özellikle eller bu tür maddelerden korunmalıdır.

● Ağır kireç sökücü toz türevi ürünlerin solunması da ciddi bir sorundur. Bu nedenle sağlığına dikkat eden kişiler temizlik sırasında mutlaka maske kullanmalıdır. Aksi takdirde kireç çözücü maddelerin akciğerlere solunması, uzun vadede öncelikle soluk borusunun ciddi şekilde tahriş olmasına ve akciğerlerin zarar görmesine neden olabilir.

● Temizleyiciler genellikle kireç önleyici jeller ve tozlar gibi ürünleri kaynar suyla karıştırır. Ancak bu tür ürünlerin üzerine dökülen kaynar su aşırı buhar içerdiğinden zararlı kimyasallar kişinin buharla birlikte kimyasalları solumasına neden olabilir.

● Ağır kireç sökücü maddelerin temizlik sırasında kullanımında en sık yapılan hatalardan biri de diğer kimyasal ürünlerle karıştırılmasıdır. Özellikle tuzlu ispirto denilen zararlı kimyasalların kireç çözücü maddelerle karıştırılması temizlikçide zehirlenmelere neden olabilir. Karışım
sırasında ortaya çıkan zehirli gaz çevreye yayılır ve kişiyi uzun süre etkilemeye devam eder. Etkili bir temizlik için sıklıkla tercih edilen kireç ve tortu çözücü ürünlerin kullanımı sırasında verilen talimatlara uyulması önemlidir. Mümkünse kireçli bölgelerin yoğun tabakalar haline gelmeden
düzenli aralıklarla temizlenmesi önerilir. Böylece ürün çok miktarda kimyasal kullanılmadan su ile karıştırılarak seyreltilmiş halde kullanılabilir. Bu sayede oluşabilecek risk oranı aşağıya çekilmiş olur.

● Alaşımsız alüminyum, galvaniz, zamak ve mermer yüzeylerde kullanımından kaçınılmalıdır.

● Temizleme ısısının 60 °C altından tutulması temizlik gücü açısından önemlidir.

● Temizlik işlemi sonunda bol su ile durulama yapılarak atıklar sistemden uzaklaştırılmalıdır.

● Su ile seyreltilme işlemi talimatlara uygun şekilde yapılmalıdır.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] GENEL KULLANIM ALANLARI

● Ağır kireç sökücü plastik ve kauçuk üretimi yapılan makinelerin valflerinde ve soğutma sistemlerinde oluşan tortu ve kirecin temizliğinde kullanılır.
● Tekstil ve dokuma endüstrisindeki nemlendirme ünitelerinde bulunan fıskiye ve boruların temizlenmesinde güvenle kullanılır.
● Alüminyum veya plastik parçaların üretimlerinde kullanılan eşanjörlerin ve kalıpların temizlenmesinde güvenle kullanılır.
● Tozlu ortamlarda çalışan radyatörlerin kanalları arasına giren kireç ve tortunun temizlenmesinde güvenle kullanılır.
● Et, süt ve gıda işleme tesislerinde paslanmaz makinelerin yüzeylerinde oluşan artıkların temizliğinde ağır kireç sökücü etkili bir tercihtir.
● Seramik sanayiinde ve mermer işleme tesislerinde kullanılan makinelerin yüzey temizliğinde güvenle kullanılır.

Doğru Ağır Kireç Sökücü Nasıl Seçilir?

Kireç oluşumunun giderilmesi mekanik veya kimyasal kireç çözme yoluyla yapılabilir. Ağır kireç sökücü ile kimyasal kireç çözme genellikle en hızlı ve en uygun maliyetli seçenektir. Mekanik kireç temizleme, ekipmanın uzman teknisyenler tarafından demonte edilmesini, manuel olarak temizlenmesini ve ardından yeniden monte edilmesini gerektiren zor ve zaman alıcı bir iştir. Bu süreç maliyetlidir ve genellikle çok sayıda ekipman arıza süresi içerir.

Yeniden montaj ayrıca bazı conta türlerinin değiştirilmesini gerektirir ve bu da maliyetleri artırır. Buna karşılık kimyasal kireç temizleme, mekanik yöntemlerden daha hızlı, daha ucuz ve daha kapsamlıdır. Ancak kimyasal ağır kireç sökücü seçerken birkaç kritik husus vardır.

1. Ekipman Üzerinde Aşındırıcı Etki

Tüm kimyasal kireç sökücüler, tortuları çözmek ve çözelti içinde tutmak için tasarlanmış bir tür aşındırıcı bileşen içerir. Ancak bu korozyon, metalleri, contaları, ve diğer hassas bileşenleri yiyip zayıflatarak ekipmanın kendisine de zarar verebilir.

2. Genel Etkinlik ve Hız

Asitler tek başına kireç tortularının çoğunu etkili bir şekilde ortadan kaldırmaz. Tipik kireç tortusu, su sisteminde bulunan yağlar, pas, silika ve diğer kirleticilerle birlikte kalsiyumdan oluşur. Genel olarak maksimum etkinlik için kaliteli bir ağır kireç sökücü, bu kirleticileri giderebilen yüzey aktif maddeler içermelidir.

3. Güvenlik ve Kullanım

Sert asitler açıkta kalan ciltte korkunç yanıklara neden olur ve bazen görme kaybı için gereken tek şey küçük bir damladır. Neyse ki, kimyasal tortu giderme için tehlikeli asitlerin kullanımı genellikle gereksizdir ve daha güvenli seçenekler mevcuttur.

4. Atık Bertarafı

Kireç çözücülerin kullanımdan sonra güvenli ve sorumlu bir şekilde atılması gerekecektir. Toksik olmayan, tehlikesiz bir ürün seçerek, atıkların kanalizasyona dökülmesi kadar bertaraf edilmesi kolaydır. Çevreye zarar vermeyen, biyolojik olarak kolayca parçalanabilen doğal bileşenlerden formüle edilmiş ağır kireç sökücü ürünlerinin seçilmesi önemlidir.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU
ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ
ÇEKEBİLİR

Teknik Bakım Kimyasalı

Kireç ve Tortu Sökücü

İletişim Formu

KULLANIM KATEGORİSİ
Asidik Sökücüler

%100 YERLİ ÜRÜN
GARANTİSİ

TÜM SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ SEVKİYAT

YERİNDE SORUN
TESPİTİ

TEKNİK
DANIŞMANLIK

5/5

SKU 930220

Kategori Kimyasallar

Kireç ve Tortu Sökücü

W-MAX YELLOW

KULLANIM KATEGORİSİ
Asidik Sökücüler

Ambalaj:
30 kg
Teslim Tarihi:
7 Gün

Kireç ve Tortu Sökücü Özellikleri

⮚ Konsantre yapıya sahip bir üründür.
⮚ Ağır kireç ve tortuların yok edilmesinde etkilidir.
⮚ Kullanım alanı oldukça geniştir.
⮚ Farklı birçok yöntem ile kullanılabilir.
⮚ Güvenli kullanım imkânı sunar.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] AVANTAJLARI

Ağır kireç ve tortu sökücü W-Max Yellow, korozyon oluşumuna izin vermeden metal yüzeylerin temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda ağır kireç sökücü, yüzeydeki tortuları güvenli bir şekilde temizlemede etkilidir. Kireçlenme oranının yüksek olduğu alanlarda kirecin kolayca çıkarılmasını ve bertaraf edilmesini sağlar.

Konsantre bir yapıya sahip olduğu için su ile inceltilerek kullanılır. Bu sayede çok daha uzun süre kullanılabilir ve oldukça ekonomiktir. Üretiminde sağlığa zararlı olabilecek maddelerin bulunmaması kullanım alanının son derece geniş olmasını sağlamaktadır. Yüzeyde yapışkan bir tabaka bırakmadığı için temizlik sonrası rahatsız edici bir ortam oluşmasına izin vermez.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] ÖZELLİKLERİ

⮚ Kısa süreli ve etkili temizlik sunar.
⮚ Su ile seyreltildiğinden daha ekonomiktir.
⮚ Korozyon oluşumuna mahal vermez.
⮚ Yüzeye zarar vermeden temizler.
⮚ Kireç ve tortunun yapısını bozar

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] KULLANIM ALANLARI

Soğutma Kulelerinde

Chiller, Fancoil, cooler, boiler, eşanjör sistemlerinin tamamından ve soğutma kulelerinden kireç artıklarının temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Buhar Kazanlarında

Tekstil sektöründe yoğun bir şekilde kullanılan ütü sistemleri ve buhar kazanlarında oluşan kireç artıklarının temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Su Pompalarında

Çamur, dalgıç, süs havuzu ve atık su pompalarının iç ve dış temizliklerinde güvenle kullanılır.

Süt Tanklarında

Süt işleme sektöründe yer alan süt sağım makineleri, süt tankları ve sistemlerinde zamanla oluşan süt taşlarının temizlenmesinde ağır kireç sökücü güvenle kullanılır.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] NEDİR?

Kalsiyum sülfat ve magnezyumun karbonat ile birleşiminden elde edilen ağır kireç sökücü çeşitleri özellikle banyo ve lavabolarda kireçlenmiş yüzeylerin geniş temizliğinde kullanılmaktadır. Suda çözünen kireç miktarı suyun sertliğini oluşturur. Zamanla katılaşan bu kireçler yüzeylerde beyaz veya siyah kalıntılar bırakabilmektedir.

Yüzeylerde kireç oluşumunun temel nedeni ısı olarak bilinir. Bu nedenle bir ortamdaki sıcaklık ne kadar yüksek olursa, kirecin katılaşma miktarı o kadar fazla olur. Zamanla artan kireç miktarı yüzeyde bir tabaka oluşturur ve içinden çıkılmaz bir durum oluşturabilir. Bu nedenle, ağır kireç sökücü ürünler temizlik rutininin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilir.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] NASIL KULLANILIR?

Püskürtme

Ağır kireç sökücü W-Max Yellow, bir miktar su ile seyreltildikten sonra püskürtme şişesi yardımıyla temizlenmek istenen ekipmanın yüzeyine püskürtülür. Sonrasında kirin yüzeyden bir miktar arındırılması için beklenir ve bir bez yardımıyla silinerek arındırılır. Püskürtme sonrasında ekipmanın türüne göre durulama işlemi de uygulanabilir.

Daldırma

Ağır kireç ve tortu kalıntılarının temizlenmesinde daldırma yönteminin kullanılması oldukça güvenlidir. İşlem öncesinde ekipman üzerindeki plastik parçaların çıkarılması gerekmektedir. Sonrasında parçalar (plastikler hariç) ağır kireç sökücü W-Max Yellow içerisine daldırılır. İşlemi daha rahat gerçekleştirebilmek için uygun boyutlarda bir kova veya küvetten faydalanılabilir. Parçalar üzerindeki kireç ve tortu temizlenene kadar sıvı içerisinde bekletilir ve çıkartılarak durulanır.

Devirdaim

Ağır kireç sökücü W-Max Yellow devirdaim yöntemi için kusursuz bir üründür. Özellikle pompaların kullanıldığı sistemlerde temizliğin sürekliliğini sağlar. Devirdaim yöntemi ile temizlik yapılırken toplam su hacmine göre 1/5 ile 1/20 arası ürün kullanılır.

Kireç Sökücü Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lavabo, klozet, duşakabin ve küvet gibi alanların temizlik sırasında herkesin özen gösterdiği yerler olduğu bilinmektedir. Kir ve ağır kireç sökücü ürünler, oluşan leke ve kalıntıları yumuşatarak kısa sürede çözer. Bu tür ürünler kimyasal madde kategorisinde değerlendirildiğinden temizliği yapan kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. Kireç sökücü ürünler kullanılırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında şunlar sayılabilir:

● Ağır kireç sökücü ürünler kullanırken temizlik eldiveni kullanılması tavsiye edilir. Çıplak elle yapılan temizlikte temizlik maddesinin içindeki kimyasallar 5 saniye gibi kısa bir sürede cilde etki etmeye başlar ve ciltte tahrişe neden olur. Kullanımdan sonraki günlerde bile cilt hasarından kaynaklanan ağrılar devam eder. Bu nedenle cilt, özellikle eller bu tür maddelerden korunmalıdır.

● Ağır kireç sökücü toz türevi ürünlerin solunması da ciddi bir sorundur. Bu nedenle sağlığına dikkat eden kişiler temizlik sırasında mutlaka maske kullanmalıdır. Aksi takdirde kireç çözücü maddelerin akciğerlere solunması, uzun vadede öncelikle soluk borusunun ciddi şekilde tahriş olmasına ve akciğerlerin zarar görmesine neden olabilir.

● Temizleyiciler genellikle kireç önleyici jeller ve tozlar gibi ürünleri kaynar suyla karıştırır. Ancak bu tür ürünlerin üzerine dökülen kaynar su aşırı buhar içerdiğinden zararlı kimyasallar kişinin buharla birlikte kimyasalları solumasına neden olabilir.

● Ağır kireç sökücü maddelerin temizlik sırasında kullanımında en sık yapılan hatalardan biri de diğer kimyasal ürünlerle karıştırılmasıdır. Özellikle tuzlu ispirto denilen zararlı kimyasalların kireç çözücü maddelerle karıştırılması temizlikçide zehirlenmelere neden olabilir. Karışım
sırasında ortaya çıkan zehirli gaz çevreye yayılır ve kişiyi uzun süre etkilemeye devam eder. Etkili bir temizlik için sıklıkla tercih edilen kireç ve tortu çözücü ürünlerin kullanımı sırasında verilen talimatlara uyulması önemlidir. Mümkünse kireçli bölgelerin yoğun tabakalar haline gelmeden
düzenli aralıklarla temizlenmesi önerilir. Böylece ürün çok miktarda kimyasal kullanılmadan su ile karıştırılarak seyreltilmiş halde kullanılabilir. Bu sayede oluşabilecek risk oranı aşağıya çekilmiş olur.

● Alaşımsız alüminyum, galvaniz, zamak ve mermer yüzeylerde kullanımından kaçınılmalıdır.

● Temizleme ısısının 60 °C altından tutulması temizlik gücü açısından önemlidir.

● Temizlik işlemi sonunda bol su ile durulama yapılarak atıklar sistemden uzaklaştırılmalıdır.

● Su ile seyreltilme işlemi talimatlara uygun şekilde yapılmalıdır.

KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ [W-MAX YELLOW] GENEL KULLANIM ALANLARI

● Ağır kireç sökücü plastik ve kauçuk üretimi yapılan makinelerin valflerinde ve soğutma sistemlerinde oluşan tortu ve kirecin temizliğinde kullanılır.
● Tekstil ve dokuma endüstrisindeki nemlendirme ünitelerinde bulunan fıskiye ve boruların temizlenmesinde güvenle kullanılır.
● Alüminyum veya plastik parçaların üretimlerinde kullanılan eşanjörlerin ve kalıpların temizlenmesinde güvenle kullanılır.
● Tozlu ortamlarda çalışan radyatörlerin kanalları arasına giren kireç ve tortunun temizlenmesinde güvenle kullanılır.
● Et, süt ve gıda işleme tesislerinde paslanmaz makinelerin yüzeylerinde oluşan artıkların temizliğinde ağır kireç sökücü etkili bir tercihtir.
● Seramik sanayiinde ve mermer işleme tesislerinde kullanılan makinelerin yüzey temizliğinde güvenle kullanılır.

Doğru Ağır Kireç Sökücü Nasıl Seçilir?

Kireç oluşumunun giderilmesi mekanik veya kimyasal kireç çözme yoluyla yapılabilir. Ağır kireç sökücü ile kimyasal kireç çözme genellikle en hızlı ve en uygun maliyetli seçenektir. Mekanik kireç temizleme, ekipmanın uzman teknisyenler tarafından demonte edilmesini, manuel olarak temizlenmesini ve ardından yeniden monte edilmesini gerektiren zor ve zaman alıcı bir iştir. Bu süreç maliyetlidir ve genellikle çok sayıda ekipman arıza süresi içerir.

Yeniden montaj ayrıca bazı conta türlerinin değiştirilmesini gerektirir ve bu da maliyetleri artırır. Buna karşılık kimyasal kireç temizleme, mekanik yöntemlerden daha hızlı, daha ucuz ve daha kapsamlıdır. Ancak kimyasal ağır kireç sökücü seçerken birkaç kritik husus vardır.

1. Ekipman Üzerinde Aşındırıcı Etki

Tüm kimyasal kireç sökücüler, tortuları çözmek ve çözelti içinde tutmak için tasarlanmış bir tür aşındırıcı bileşen içerir. Ancak bu korozyon, metalleri, contaları, ve diğer hassas bileşenleri yiyip zayıflatarak ekipmanın kendisine de zarar verebilir.

2. Genel Etkinlik ve Hız

Asitler tek başına kireç tortularının çoğunu etkili bir şekilde ortadan kaldırmaz. Tipik kireç tortusu, su sisteminde bulunan yağlar, pas, silika ve diğer kirleticilerle birlikte kalsiyumdan oluşur. Genel olarak maksimum etkinlik için kaliteli bir ağır kireç sökücü, bu kirleticileri giderebilen yüzey aktif maddeler içermelidir.

3. Güvenlik ve Kullanım

Sert asitler açıkta kalan ciltte korkunç yanıklara neden olur ve bazen görme kaybı için gereken tek şey küçük bir damladır. Neyse ki, kimyasal tortu giderme için tehlikeli asitlerin kullanımı genellikle gereksizdir ve daha güvenli seçenekler mevcuttur.

4. Atık Bertarafı

Kireç çözücülerin kullanımdan sonra güvenli ve sorumlu bir şekilde atılması gerekecektir. Toksik olmayan, tehlikesiz bir ürün seçerek, atıkların kanalizasyona dökülmesi kadar bertaraf edilmesi kolaydır. Çevreye zarar vermeyen, biyolojik olarak kolayca parçalanabilen doğal bileşenlerden formüle edilmiş ağır kireç sökücü ürünlerinin seçilmesi önemlidir.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tuvalet Temizleyici

Elle Bulaşık Yıkama Maddesi

Kuarterner Amonyum Yüzey Temizleyici

Doğal El Temizleme Kremi

İletişim Formu