Konsantre Gider Açıcı [W-MAX Q11]
4/5

SKU 930223

Kategori Kimyasallar

Konsantre Gider Açıcı

W-MAX Q11

Konsantre gider açıcı W-Max Q11, atık su giderlerinde çeşitli nedenlerden dolayı zaman içerisinde oluşan ağır tıkanıklıkları eriterek açılmasını sağlayan özel formülasyona sahip bir temizleyicidir.
Ambalaj: 30 kg
Teslim Tarihi: 7 Gün

Konsantre Gider Açıcı Özellikleri

⮚ Konsantre yapıya sahip bir üründür.
⮚ Giderin kısa sürede açılmasında etkilidir.
⮚ Kullanımı kolay ve ekonomiktir.
⮚ Tıkanıklıkları eriterek kısa sürede açar.
⮚ Kötü kokuların azaltılmasını sağlar.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] AVANTAJLARI

Konsantre gider açıcı, atık su giderlerinin neredeyse tamamında çeşitli nedenlerle oluşan tıkanıklıkları giderir. Özellikle ağır seviyedeki tıkanıklıkların eritilerek açılması amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. Konsantre yapıya sahip olduğundan kullanımı son derece kolay ve ekonomiktir. Konsantre gider açıcı banyolarda, tuvaletlerde ve duşlarda zemin seviyesinde olan atık su giderlerinde meydana gelen çamur, kum ve talaş gibi artıkların oluşturduğu tıkanıklıkların temizlenmesinde güvenilirdir.

Lavabo ve klozetlerin açılmasında etkili olan endüstriyel bir temizlik ürünüdür. Genel yapısı itibariyle kullanım alanı oldukça geniştir. Her türlü kanalizasyon logarlarında ve bağlı oldukları hatlarda oluşan tıkanıklıkların temizlenmesinde etkilidir. Aynı zamanda ağır sanayi kuruluşlarında, otel, hastane, okul, orduevleri gibi gider kullanımının fazla olduğu tesislerde tercih edilen konsantre gider açıcı ürünüdür.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] ÖZELLİKLERİ

⮚ Tüm yavaş akan drenajlarda kullanımı yaygındır.
⮚ Banyo ve tuvaletlerin tamamında kullanıma uygundur.
⮚ Üretiminde kullanılan ürünler artıkların büyük kısmını eritir.
⮚ Greslerle temas ettiğinde katı sabun oluşmasına neden olmaz.
⮚ Organik olmayan artıkları parçalayarak sistemde akış sağlar.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] KULLANIM ALANLARI

Bahçe Giderlerinde

Konsantre gider açıcı, bahçelerde zamanla gideri tıkayan çamur ve yaprak gibi artıkların temizlenmesinde güvenle kullanılır.

İnşaatlarda

İnşaatı devam eden binalarda giderlerin içine kaçan alçı, beton, harç gibi artıkların kısa sürede eritilerek temizlenmesinde etkilidir.

Site ve Apartmanlarda

Site ve apartmanlarda sıklıkla giderin tıkanmasına yol açan temizlik bezi ve tuvalet kâğıdı gibi artıkların yok edilerek tıkanıklığın açılmasında kullanılır.

Beton Sanayisinde

Konsantre gider açıcı, beton kırımı yapan makinelerin kırıcılarında zaman içerisinde birikerek tıkanıklıklara yol açan beton artıklarının temizlenmesinde güvenle kullanılır.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] NEDİR?

Zaman zaman mutfakların veya banyoların gider boruları çeşitli nedenlerle tıkanabilir. Bu tıkanıklıklar su akışını yavaşlatabilir ve kirli su birikmesine neden olabilir. Bu tıkanıklıklar çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir. Yemek artıkları, tahliye borularının aşınması, yağlı atıkların katmanlaşması gibi nedenlerle konsantre gider açıcı ihtiyacı ortaya çıkabilir. Açıcıların tercihine göre birçok çeşidi ve alternatifi bulunmaktadır. Pompalar, spiraller, spreyler, sıvılar ve çözünür kimyasallar olarak satın alınabilen evye açıcı çeşitleri uygun maliyetlidir.

Toz veya kapsül olarak satılan gider temizleyiciler çeşitli kimyasallar içerir. Bu kimyasallardan destek alarak borularda tıkanma ve koku probleminin önüne geçilebilir. Bu işlemleri zaman zaman drenaj borularına zarar vermeden tekrarlamak gerekmektedir. Konsantre gider açıcı ürünlerindeki kimyasallar su ile reaksiyona girerek yağ ve giderlerdeki atıkların parçalanarak uzaklaştırılmasını sağlar.

Lavabo Açıcı Türleri Nelerdir?

Evye açacağı kullanımı tercih edilen açıcı tipine göre değişiklik göstermektedir. Lavabo açıcı pompa kullanılıyorsa vakum hareketleri oluşturarak tıkanıklık problemi pratik ve hızlı bir şekilde çözülebilir. Düzenli olarak giderlerde oluşabilecek sorunları çözmek için konsantre gider açıcı W-MAx Q11 kullanılmalıdır. Bu ürün yapısındaki bileşenler sayesinde dönem boyunca giderlerde atıkların oluşturabileceği tıkanıklıkları engeller veya azaltır. Lavabo açacağı demirleri yardımıyla klozet giderlerinde veya uzun giderlerdeki tıkanıklıklar giderebilir. Bu çubuklar ihtiyaca göre 3-8 metre arasında bir uzunluğa sahiptir. Çubuk gidere yerleştirdikten sonra saat yönünde çevirerek ilerletilmelidir.

Konsantre gider açıcı W-MAx Q11 kullanılarak tıkanan kısma gelindiğinde ileri geri hareketler yaparak parçacıklar çıkarılabilmektedir. Sıcak su ve toz kimyasallarla ulaşılması zor olan uzun hatlar için demir çubuk ideal bir çözüm olabilir. Bir diğer etkili ve hızlı çözüm ise lavabo açıcı sprey formülüdür. Bünyesindeki kimyasallar sayesinde boruya veya gidere zarar vermeden masraflarınızı hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] GENEL KULLANIM ALANLARI

Drenaj borularındaki tıkanıklıklar kullanım şekline göre değişiklik göstermektedir. Atıkların borulara girmesini önleyecek şekilde kullanılan bir lavabo da tıkanma veya koku sorunları nadiren ortaya çıkarken, gelişigüzel kullanılan lavabolarda tıkanma sıklığı artabilir. Bunun içinde farklı türde konsantre gider açıcı ürünlerine ihtiyaç duyulacaktır.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] KULLANMAK TESİSATA ZARAR VERİR Mİ?

Tıkanan giderlerde kullanılan kimyasallardan sonra dökülecek sıcak suyun lavabo açıcının plastik borularını eritip eritmeyeceği sorusunu gündeme getirebilir. Lavabo köşelerinin yapısında kimyasallardan oluşan asit bulunmaktadır. Bu asitlerin gücü, tıkanmalara neden olan atıkları çözme gücüne sahiptir. Belirli aralıklarla kullanılması borulara zarar vermez ancak kimyasalların sık kullanımı zamanla korozyona neden olabilir. Bu nedenle konsantre gider açıcı ürününü kontrollü bir şekilde kullanarak aşınma minimuma indirilebilir.

Bu aşınmaları etkileyen bir diğer faktör de kullanılan açıcıların markasıdır. Güvenilir ve kaliteli ürünlerin tercih edilmesi bu aşınmaları önleyebilir veya minimumda tutulmasına yardımcı olabilir. Boruları sık sık tıkanıyorsa ve sodyum hidroksitten destek alınıyorsa bu duruma bir pompa kullanımı ile konsantre gider açıcı ürüne destek olunabilir. Lavabo açma ürünü düzenli aralıklarla kullanmak ve pompa, spiral gibi aletlerle desteklemek uzun vadede boruların sağlam kalmasını sağlayacaktır.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] KULLANIMININ SAĞLADIĞI FAYDALAR

Lavabonun açılmasını sağlayan çeşitli kimyasallar ile giderlerde sıklıkla yaşanan tıkanıklıklar konsantre gider açıcı ile önlenebilmektedir. Bu açıcı sayesinde giderler kısa sürede açılacaktır. Lavabo açacağı asit içeriği sayesinde tıkanmalara neden olan atıklarla reaksiyona girer. Bu reaksiyon sonucunda atıklar erir ve drenaj boruları gevşer. Konsantre olarak bulunan berraklaştırıcı likit formülü ile satılan ürün ihtiyaca yönelik olarak su ile seyreltilmektedir.

Konsantre gider açıcı lavabo açıcı özelliği açısından asitli bir yapıya sahiptir ve su ile reaksiyona girerek işlevini yerine getirmektedir. Pompa, spiraller veya çubuklar yerine kimyasallarla çalıştırılabilir. Bunun için tercih edebilecek organik evye açacağı çeşitleri ihtiyaçları karşılayabilir.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] NASIL KULLANILIR?

Konsantre gider açıcı W-Max Q11 kullanımında dikkatli olunması gereken birçok husus bulunmaktadır. Bu hususlar aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

⮚ Açıcı kullanımına başlamadan önce koruyucu eldiven giyilmelidir.
⮚ Varsa ortamdaki pencerelerin tamamı açılmalıdır.
⮚ Tıkanmış gider konsantre gider açıcı gider açıcı dökülerek kaplanmalıdır.
⮚ Dökme işleminden sonra çıkan koku veya buhar kesinlikle solunmamalıdır.
⮚ Bir süre giderdeki tıkanıklığın giderilmesi için beklenerek sonrasında günlük kullanıma devam edilebilir.

Tamamen kapalı olan giderlerde konsantre gider açıcı kullanırken aşağıdaki talimatlar izlenmeldir.

⮚ Gider borusunun içerisinde hapis kalmış bir miktar su var ise sistemden uzaklaştırılmalıdır.
⮚ Ardından konsantre gider açıcı dökülerek bir süre beklenmelidir.
⮚ İşlem sırasında gerekli görülürse pompa veya uzun bir çubuktan faydalanılabilir.
⮚ Sonrasında sistemin günlük kullanımına geri dönülebilir.
Tuvalet giderlerindeki tıkanıklıkların açılmasında konsantre gider açıcı kullanımı aşağıdaki şekilde olabilir.
⮚ Ürün tıkanıklık olan tuvaletin içerisine talimata uygun ölçüde su ile seyreltilerek dökülür.
⮚ Sifon yeniden kullanılmadan önce yaklaşık olarak yarım saat beklenir.
⮚ Borular çok fazla tıkalı ise bu süre biraz daha uzayabilmektedir.
⮚ Sonrasında sifon çekilerek gider içerisinde eriyen tortuların sistemden atılması sağlanır.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU
ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ
ÇEKEBİLİR

Temizleme Spreyi

Kumaş Üzeri Yağ Sökücü

İletişim Formu

KULLANIM KATEGORİSİ
Asidik Sökücüler

%100 YERLİ ÜRÜN
GARANTİSİ

TÜM SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ SEVKİYAT

YERİNDE SORUN
TESPİTİ

TEKNİK
DANIŞMANLIK

4/5

SKU 930223

Kategori Kimyasallar

Konsantre Gider Açıcı

W-MAX Q11

KULLANIM KATEGORİSİ
Asidik Sökücüler

Ambalaj:
30 kg
Teslim Tarihi:
7 Gün

Konsantre Gider Açıcı Özellikleri

⮚ Konsantre yapıya sahip bir üründür.
⮚ Giderin kısa sürede açılmasında etkilidir.
⮚ Kullanımı kolay ve ekonomiktir.
⮚ Tıkanıklıkları eriterek kısa sürede açar.
⮚ Kötü kokuların azaltılmasını sağlar.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] AVANTAJLARI

Konsantre gider açıcı, atık su giderlerinin neredeyse tamamında çeşitli nedenlerle oluşan tıkanıklıkları giderir. Özellikle ağır seviyedeki tıkanıklıkların eritilerek açılması amacıyla özel olarak formüle edilmiştir. Konsantre yapıya sahip olduğundan kullanımı son derece kolay ve ekonomiktir. Konsantre gider açıcı banyolarda, tuvaletlerde ve duşlarda zemin seviyesinde olan atık su giderlerinde meydana gelen çamur, kum ve talaş gibi artıkların oluşturduğu tıkanıklıkların temizlenmesinde güvenilirdir.

Lavabo ve klozetlerin açılmasında etkili olan endüstriyel bir temizlik ürünüdür. Genel yapısı itibariyle kullanım alanı oldukça geniştir. Her türlü kanalizasyon logarlarında ve bağlı oldukları hatlarda oluşan tıkanıklıkların temizlenmesinde etkilidir. Aynı zamanda ağır sanayi kuruluşlarında, otel, hastane, okul, orduevleri gibi gider kullanımının fazla olduğu tesislerde tercih edilen konsantre gider açıcı ürünüdür.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] ÖZELLİKLERİ

⮚ Tüm yavaş akan drenajlarda kullanımı yaygındır.
⮚ Banyo ve tuvaletlerin tamamında kullanıma uygundur.
⮚ Üretiminde kullanılan ürünler artıkların büyük kısmını eritir.
⮚ Greslerle temas ettiğinde katı sabun oluşmasına neden olmaz.
⮚ Organik olmayan artıkları parçalayarak sistemde akış sağlar.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] KULLANIM ALANLARI

Bahçe Giderlerinde

Konsantre gider açıcı, bahçelerde zamanla gideri tıkayan çamur ve yaprak gibi artıkların temizlenmesinde güvenle kullanılır.

İnşaatlarda

İnşaatı devam eden binalarda giderlerin içine kaçan alçı, beton, harç gibi artıkların kısa sürede eritilerek temizlenmesinde etkilidir.

Site ve Apartmanlarda

Site ve apartmanlarda sıklıkla giderin tıkanmasına yol açan temizlik bezi ve tuvalet kâğıdı gibi artıkların yok edilerek tıkanıklığın açılmasında kullanılır.

Beton Sanayisinde

Konsantre gider açıcı, beton kırımı yapan makinelerin kırıcılarında zaman içerisinde birikerek tıkanıklıklara yol açan beton artıklarının temizlenmesinde güvenle kullanılır.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] NEDİR?

Zaman zaman mutfakların veya banyoların gider boruları çeşitli nedenlerle tıkanabilir. Bu tıkanıklıklar su akışını yavaşlatabilir ve kirli su birikmesine neden olabilir. Bu tıkanıklıklar çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir. Yemek artıkları, tahliye borularının aşınması, yağlı atıkların katmanlaşması gibi nedenlerle konsantre gider açıcı ihtiyacı ortaya çıkabilir. Açıcıların tercihine göre birçok çeşidi ve alternatifi bulunmaktadır. Pompalar, spiraller, spreyler, sıvılar ve çözünür kimyasallar olarak satın alınabilen evye açıcı çeşitleri uygun maliyetlidir.

Toz veya kapsül olarak satılan gider temizleyiciler çeşitli kimyasallar içerir. Bu kimyasallardan destek alarak borularda tıkanma ve koku probleminin önüne geçilebilir. Bu işlemleri zaman zaman drenaj borularına zarar vermeden tekrarlamak gerekmektedir. Konsantre gider açıcı ürünlerindeki kimyasallar su ile reaksiyona girerek yağ ve giderlerdeki atıkların parçalanarak uzaklaştırılmasını sağlar.

Lavabo Açıcı Türleri Nelerdir?

Evye açacağı kullanımı tercih edilen açıcı tipine göre değişiklik göstermektedir. Lavabo açıcı pompa kullanılıyorsa vakum hareketleri oluşturarak tıkanıklık problemi pratik ve hızlı bir şekilde çözülebilir. Düzenli olarak giderlerde oluşabilecek sorunları çözmek için konsantre gider açıcı W-MAx Q11 kullanılmalıdır. Bu ürün yapısındaki bileşenler sayesinde dönem boyunca giderlerde atıkların oluşturabileceği tıkanıklıkları engeller veya azaltır. Lavabo açacağı demirleri yardımıyla klozet giderlerinde veya uzun giderlerdeki tıkanıklıklar giderebilir. Bu çubuklar ihtiyaca göre 3-8 metre arasında bir uzunluğa sahiptir. Çubuk gidere yerleştirdikten sonra saat yönünde çevirerek ilerletilmelidir.

Konsantre gider açıcı W-MAx Q11 kullanılarak tıkanan kısma gelindiğinde ileri geri hareketler yaparak parçacıklar çıkarılabilmektedir. Sıcak su ve toz kimyasallarla ulaşılması zor olan uzun hatlar için demir çubuk ideal bir çözüm olabilir. Bir diğer etkili ve hızlı çözüm ise lavabo açıcı sprey formülüdür. Bünyesindeki kimyasallar sayesinde boruya veya gidere zarar vermeden masraflarınızı hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] GENEL KULLANIM ALANLARI

Drenaj borularındaki tıkanıklıklar kullanım şekline göre değişiklik göstermektedir. Atıkların borulara girmesini önleyecek şekilde kullanılan bir lavabo da tıkanma veya koku sorunları nadiren ortaya çıkarken, gelişigüzel kullanılan lavabolarda tıkanma sıklığı artabilir. Bunun içinde farklı türde konsantre gider açıcı ürünlerine ihtiyaç duyulacaktır.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] KULLANMAK TESİSATA ZARAR VERİR Mİ?

Tıkanan giderlerde kullanılan kimyasallardan sonra dökülecek sıcak suyun lavabo açıcının plastik borularını eritip eritmeyeceği sorusunu gündeme getirebilir. Lavabo köşelerinin yapısında kimyasallardan oluşan asit bulunmaktadır. Bu asitlerin gücü, tıkanmalara neden olan atıkları çözme gücüne sahiptir. Belirli aralıklarla kullanılması borulara zarar vermez ancak kimyasalların sık kullanımı zamanla korozyona neden olabilir. Bu nedenle konsantre gider açıcı ürününü kontrollü bir şekilde kullanarak aşınma minimuma indirilebilir.

Bu aşınmaları etkileyen bir diğer faktör de kullanılan açıcıların markasıdır. Güvenilir ve kaliteli ürünlerin tercih edilmesi bu aşınmaları önleyebilir veya minimumda tutulmasına yardımcı olabilir. Boruları sık sık tıkanıyorsa ve sodyum hidroksitten destek alınıyorsa bu duruma bir pompa kullanımı ile konsantre gider açıcı ürüne destek olunabilir. Lavabo açma ürünü düzenli aralıklarla kullanmak ve pompa, spiral gibi aletlerle desteklemek uzun vadede boruların sağlam kalmasını sağlayacaktır.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] KULLANIMININ SAĞLADIĞI FAYDALAR

Lavabonun açılmasını sağlayan çeşitli kimyasallar ile giderlerde sıklıkla yaşanan tıkanıklıklar konsantre gider açıcı ile önlenebilmektedir. Bu açıcı sayesinde giderler kısa sürede açılacaktır. Lavabo açacağı asit içeriği sayesinde tıkanmalara neden olan atıklarla reaksiyona girer. Bu reaksiyon sonucunda atıklar erir ve drenaj boruları gevşer. Konsantre olarak bulunan berraklaştırıcı likit formülü ile satılan ürün ihtiyaca yönelik olarak su ile seyreltilmektedir.

Konsantre gider açıcı lavabo açıcı özelliği açısından asitli bir yapıya sahiptir ve su ile reaksiyona girerek işlevini yerine getirmektedir. Pompa, spiraller veya çubuklar yerine kimyasallarla çalıştırılabilir. Bunun için tercih edebilecek organik evye açacağı çeşitleri ihtiyaçları karşılayabilir.

KONSANTRE GİDER AÇICI [W-MAX Q11] NASIL KULLANILIR?

Konsantre gider açıcı W-Max Q11 kullanımında dikkatli olunması gereken birçok husus bulunmaktadır. Bu hususlar aşağıdaki şekilde sıralanabilir.

⮚ Açıcı kullanımına başlamadan önce koruyucu eldiven giyilmelidir.
⮚ Varsa ortamdaki pencerelerin tamamı açılmalıdır.
⮚ Tıkanmış gider konsantre gider açıcı gider açıcı dökülerek kaplanmalıdır.
⮚ Dökme işleminden sonra çıkan koku veya buhar kesinlikle solunmamalıdır.
⮚ Bir süre giderdeki tıkanıklığın giderilmesi için beklenerek sonrasında günlük kullanıma devam edilebilir.

Tamamen kapalı olan giderlerde konsantre gider açıcı kullanırken aşağıdaki talimatlar izlenmeldir.

⮚ Gider borusunun içerisinde hapis kalmış bir miktar su var ise sistemden uzaklaştırılmalıdır.
⮚ Ardından konsantre gider açıcı dökülerek bir süre beklenmelidir.
⮚ İşlem sırasında gerekli görülürse pompa veya uzun bir çubuktan faydalanılabilir.
⮚ Sonrasında sistemin günlük kullanımına geri dönülebilir.
Tuvalet giderlerindeki tıkanıklıkların açılmasında konsantre gider açıcı kullanımı aşağıdaki şekilde olabilir.
⮚ Ürün tıkanıklık olan tuvaletin içerisine talimata uygun ölçüde su ile seyreltilerek dökülür.
⮚ Sifon yeniden kullanılmadan önce yaklaşık olarak yarım saat beklenir.
⮚ Borular çok fazla tıkalı ise bu süre biraz daha uzayabilmektedir.
⮚ Sonrasında sifon çekilerek gider içerisinde eriyen tortuların sistemden atılması sağlanır.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sıvı Gres Sprey

Soğutma Üniteleri Temizleyici

Endüstriyel Temizleme Solventi

Leke Sökücü Sprey

İletişim Formu