Yüzey Temizleyici (Kokusuz) [ASISTAN + W]
5/5

SKU 940302

Kategori Kimyasallar

Yüzey Temizleyici (Kokusuz)

ASISTAN + W

Kokusuz yüzey temizleyici, sudan etkilenmeyen yüzeylerin tamamının temizlenmesi ve hijyeni için özel olarak formüle edilmiştir. Hijyenin gerekli olduğu her alanda istenmeyen kirlere savaş açarak yok eder. Temizlik sırasında yoğun yağ ve kirlerin kolayca temizlenmesini sağlayan kompleks bir üründür.
Ambalaj: 30 kg
Teslim Tarihi: 7 Gün

Yüzey Temizleyici (Kokusuz) Özellikleri

⮚ Su ile seyreltilen konsantre bir üründür.
⮚ Temizlik sırasında zararlı buhar oluşturmaz.
⮚ Her türlü leke, kir ve yağ üzerinde etkilidir.
⮚ Farklı yüzeylerde kullanıma uygundur.
⮚ Etrafa kötü koku yağmaz.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] AVANTAJLARI

Kokusuz yüzey temizleyici mutfak, banyo ve tuvaletlerden kirlerin temizlenmesini sağlamasının yanı sıra geride hijyenik bir ortam bırakan özel formülü ile güçlendirilmiş bir üründür. Yoğun kıvamı ve geliştirilmiş formülü sayesinde evlerde veya işyerlerinde iç ve dış mekanların tamamında kullanıma uygundur. Temizlik sırasında başka bir ürün kullanımına gerek bırakmaz, yalnızca kokusuz yüzey temizleyici Asistan W ile temizlik işlemi gerçekleştirilebilir.

Su ile seyreltilebilen yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygundur ve ekonomiktir. Uygulama sonrasında yüzeyde su izleri bırakmaz. Yüzeyde tozlanmayı geciktirir, uzun süre parlaklık verir ve cila etkisi gösterir. Bu yapısı sayesinde temizliğin yanı sıra bakımda yapar. Kokusuz yüzey temizleyici yalnızca bir sefer uygulandığında dahi kusursuz sonuç verir. Özel formülasyonu sayesinde yüzeye zarar vermez ve hassas temizlik sağlar. Birden fazla yüzey için uyumlu bir yüzeye sahiptir. Banyo ve tuvaletlerin temizliği için ekstra hijyen sağlayan geliştirilmiş bir yapıya sahiptir. Ev ve iş yerlerinde parke ve fayansların temizlenmesi için güvenlidir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] ÖZELLİKLERİ

⮚ Eşyalara zarar vermeden temizlik yapar.
⮚ Kısa sürede etkisi göstererek kirleri söker.
⮚ Çevreye ve insan sağlığına zararı yoktur.
⮚ Uygulandığı yüzeylerde ekstra hijyen sağlar.
⮚ Cila etkisi göstererek ekstra parlaklık verir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] KULLANIM ALANLARI

Gıda Fabrikalarında

Et ve süt ürünlerinin depolandığı veya üretiminin yapıldığı tüm alanlarda kokusuz yüzey temizleyici kullanımı güvenlidir.

Toplu Taşıma Araçlarında

Gün içerisinde yüzlerce kişi tarafından kullanılan otobüs, minibüs, tren gibi toplu taşıma araçlarının kirlerden arındırılmasında etkilidir.

Okullarda

Okullarda yoğun olarak kullanılan tuvalet ve koridorların temizlenerek hijyenlerinin sağlanmasında kokusuz yüzey temizleyici kullanımı son derece güvenlidir.

Hastanelerde

Hasta ve doktorların yoğun olarak kullandığı ve hijyenik olması gereken hastane ortamlarının temizlenerek hijyenlerinin en iyi şekilde sağlanmasında güvenlidir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] NEDİR?

İnsanların bulunduğu her ortamın temiz ve hijyenik olması hem sağlık açısından hem de göz zevki açısından oldukça önemlidir. Mikroplara ve kirlere karşı önlem amacıyla yapılan temizlik işlemlerinde birçok farklı ürün kullanılmaktadır. Bu amaçla ev ve işyerlerinde temizliğin en iyi şekilde sağlanabilmesi için kokusuz yüzey temizleyici Asistan W güvenli bir seçimdir.

Ürün ortamın daha hijyenik olması için özel olarak formüle edilmiştir. Her türlü zemin yapısına uygun olabilmesi sayesinde yüzeyi aşındırmaz ya da herhangi bir şekilde zarara uğratmaz. Kirlerin, lekelerin ve tozların en iyi şekilde ortadan kaldırılması için ekstra güçlü performansa sahiptir. Bu sayede birçok alanda kullanım için en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Kokusuz yüzey temizleyici kullanıldığı alanların tamamında en iyi temizlik performansını göstererek ekstra hijyen vadeder.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] NASIL KULLANILIR?

Üstün performans ve hijyen için kokusuz yüzey temizleyici kullanımına çok dikkat edilmelidir. Ürün konsantre yapıda olduğundan su ile seyreltilerek kullanılmalıdır. Su miktarına mutlaka talimatlara uygun olacak şekilde karar verilmelidir. Kullanılan suyun yapısı da temizlik işleminin istenilen performansı gösterebilmesi için çok önemlidir. Yoğun kireçli ve klorlu sular temizlik sonrasında yüzeyde lekelenmelere sebep olabilmektedir.

Ürünün uygulanacağı zemin eğer çok kirli ise daha az miktarda su ile seyreltilmelidir. Ancak rutin temizlik işlemi yapılıyor ve yüzey fazla kirli değilse daha çok su kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu sayede kullanılan kokusuz yüzey temizleyici miktarı az olacak ve tasarruf sağlanacaktır. Ürün silme veya püskürtme yöntemlerinden biri tercih edilerek kolayca uygulanabilmektedir.

Silme Yöntemi

Kokusuz yüzey temizleyici temizlenecek olan yüzeylerin tamamında silme yöntemi kullanılarak uygulanabilir. Temizlik için bir paspas kovasının içerisinde su ile seyreltilmiş ürün konularak vileda kova içerisine daldırılır. Direkt olarak yüzey paspaslanarak kirlerden arındırılması sağlanır. Aynı zamanda bir bez ilaçlı kova içerisine daldırılarak da yüzeyin temizlenmesi sağlanabilir.

Püskürtme Yöntemi

Püskürtme yöntemi ağır yağ ve kirlerin ortadan kaldırılmasında kokusuz yüzey temizleyici ile kullanıldığında son derece etkilidir. İşlem için bir miktar su ile seyreltilen ürün bir sprey şişesi içerisine doldurularak kirli yüzeyin üzerine püskürtülür. Kirlilik seviyesi çok yoğun ise bir süre beklenmesinde fayda vardır. Sonrasında yüzey bir bez yardımı ile silinebilir veya durulanarak arındırılabilir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] GENEL KULLANIM ALANLARI

Kokusuz yüzey temizleyici Asistan W, evlerde, iş yerlerinde, spor salonlarında, hastanelerde ya da alışveriş merkezlerinde kolay ve etkili sonuçlar alınmasını sağlayan bir üründür. Bunun en önemli sebebi az miktarda kullanılsa dahi istenilen sonuçların elde edilmesini sağlamasıdır. Bu sayede son derece ekonomik bir üründür.

Bu ürün el ile temas eden neredeyse tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Kokusuz yüzey temizleyici Asistan’ın kullanım alanlarından birkaçına örnek olarak banyo ve tuvalet zeminleri, ahşap ve parke zeminler, fayans kaplamaları veya düz beton zeminler gösterilebilir. Özellikle çocuk ve hastaların olduğu neredeyse her alanda oluşmuş ve sağlığı tehdit edebilecek zararlı bakterilerin ortadan kaldırılmasında etkidir. Aynı zamanda metal, cami ahşap veya seramik yüzeylerde kullanımı da güvenlidir. Kokusuz yüzey temizleyici Asistan W’nin genel olarak bazı kullanım alanları aşağıdaki şekildedir.

● Dondurulmuş veya işlenmiş gıda üretimi yapılan işletmelerin tamamında kullanımı güvenlidir.

● Okullarda tüm yüzeylerde etkili hijyen sağlayan bir üründür.
● Kokusuz yüzey temizleyici her zaman hijyenik olması gereken hastanelerin tüm yüzeylerinde kullanılmaya uygundur.
● Otobüs, taksi, minibüs, tren, gemi ve metro vagonları gibi toplu taşıma araçlarının temizlenmesinde ve hijyeninin sağlanmasında etkilidir.
● Et, süt ve peynir gibi gıdaların üretiminin veya depolanmasının yapıldığı tüm tesislerde kullanıma uygundur.
● Büyük ve küçükbaş başta olmak üzere tüm hayvan çiftliklerinde ve barınaklarında tüm yüzeylerin temizlenmesinde güvenle kullanılır.
● Kokusuz yüzey temizleyici klima iç, dış ünitelerinin ve filtrelerinin temizlenerek hijyenin sağlanmasında kullanılır.
● İçme veya kullanma suyu sağlayan su depolarının kirlerden arındırılmasında ve hijyenlerinin korunmasında etkilidir.
● Musluk ağızlarında zamanla oluşan kireç ve birikintilerin yok edilerek hijyenlerinin sağlanmasında etkilidir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

● Kokusuz yüzey temizleyici kullanılacağı zemine ve kirlerin yoğunluğuna göre seyreltilerek kullanılmalıdır.
● Ahşap, parke, cam, mermer, seramik, fayans, kalebodur vb. zeminlerde talimatlara uygun bir şekilde kullanılmalıdır.
● Hijyenin devamlılığı açısından temizlik periyotlarına bağlı kalınmalıdır.
● Serin ve kuru ortamlarda saklanması gerekmektedir.
● Kullanım sonrasında kapağı sıkıca kapatılmalıdır.
● Kokusuz yüzey temizleyici ile temizlik sırasında koruyucu giysiler giyilmelidir
● Püskürtme yöntemi ile temizlik yapıldığında ortaya saçılan kimyasal direkt olarak solunmamalıdır.
● Göz ile temasından kaçınılmalı temas halinde gözler bol su ile yıkanmalıdır.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU
ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ
ÇEKEBİLİR

Tuvalet Temizleyici

Endüstriyel Temizleme Solventi

İletişim Formu

KULLANIM KATEGORİSİ
Hijyenik Temizleyiciler

%100 YERLİ ÜRÜN
GARANTİSİ

TÜM SİPARİŞLERDE
ÜCRETSİZ SEVKİYAT

YERİNDE SORUN
TESPİTİ

TEKNİK
DANIŞMANLIK

5/5

SKU 940302

Kategori Kimyasallar

Yüzey Temizleyici (Kokusuz)

ASISTAN + W

KULLANIM KATEGORİSİ
Hijyenik Temizleyiciler

Ambalaj:
30 kg
Teslim Tarihi:
7 Gün

Yüzey Temizleyici (Kokusuz) Özellikleri

⮚ Su ile seyreltilen konsantre bir üründür.
⮚ Temizlik sırasında zararlı buhar oluşturmaz.
⮚ Her türlü leke, kir ve yağ üzerinde etkilidir.
⮚ Farklı yüzeylerde kullanıma uygundur.
⮚ Etrafa kötü koku yağmaz.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] AVANTAJLARI

Kokusuz yüzey temizleyici mutfak, banyo ve tuvaletlerden kirlerin temizlenmesini sağlamasının yanı sıra geride hijyenik bir ortam bırakan özel formülü ile güçlendirilmiş bir üründür. Yoğun kıvamı ve geliştirilmiş formülü sayesinde evlerde veya işyerlerinde iç ve dış mekanların tamamında kullanıma uygundur. Temizlik sırasında başka bir ürün kullanımına gerek bırakmaz, yalnızca kokusuz yüzey temizleyici Asistan W ile temizlik işlemi gerçekleştirilebilir.

Su ile seyreltilebilen yapısı sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygundur ve ekonomiktir. Uygulama sonrasında yüzeyde su izleri bırakmaz. Yüzeyde tozlanmayı geciktirir, uzun süre parlaklık verir ve cila etkisi gösterir. Bu yapısı sayesinde temizliğin yanı sıra bakımda yapar. Kokusuz yüzey temizleyici yalnızca bir sefer uygulandığında dahi kusursuz sonuç verir. Özel formülasyonu sayesinde yüzeye zarar vermez ve hassas temizlik sağlar. Birden fazla yüzey için uyumlu bir yüzeye sahiptir. Banyo ve tuvaletlerin temizliği için ekstra hijyen sağlayan geliştirilmiş bir yapıya sahiptir. Ev ve iş yerlerinde parke ve fayansların temizlenmesi için güvenlidir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] ÖZELLİKLERİ

⮚ Eşyalara zarar vermeden temizlik yapar.
⮚ Kısa sürede etkisi göstererek kirleri söker.
⮚ Çevreye ve insan sağlığına zararı yoktur.
⮚ Uygulandığı yüzeylerde ekstra hijyen sağlar.
⮚ Cila etkisi göstererek ekstra parlaklık verir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] KULLANIM ALANLARI

Gıda Fabrikalarında

Et ve süt ürünlerinin depolandığı veya üretiminin yapıldığı tüm alanlarda kokusuz yüzey temizleyici kullanımı güvenlidir.

Toplu Taşıma Araçlarında

Gün içerisinde yüzlerce kişi tarafından kullanılan otobüs, minibüs, tren gibi toplu taşıma araçlarının kirlerden arındırılmasında etkilidir.

Okullarda

Okullarda yoğun olarak kullanılan tuvalet ve koridorların temizlenerek hijyenlerinin sağlanmasında kokusuz yüzey temizleyici kullanımı son derece güvenlidir.

Hastanelerde

Hasta ve doktorların yoğun olarak kullandığı ve hijyenik olması gereken hastane ortamlarının temizlenerek hijyenlerinin en iyi şekilde sağlanmasında güvenlidir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] NEDİR?

İnsanların bulunduğu her ortamın temiz ve hijyenik olması hem sağlık açısından hem de göz zevki açısından oldukça önemlidir. Mikroplara ve kirlere karşı önlem amacıyla yapılan temizlik işlemlerinde birçok farklı ürün kullanılmaktadır. Bu amaçla ev ve işyerlerinde temizliğin en iyi şekilde sağlanabilmesi için kokusuz yüzey temizleyici Asistan W güvenli bir seçimdir.

Ürün ortamın daha hijyenik olması için özel olarak formüle edilmiştir. Her türlü zemin yapısına uygun olabilmesi sayesinde yüzeyi aşındırmaz ya da herhangi bir şekilde zarara uğratmaz. Kirlerin, lekelerin ve tozların en iyi şekilde ortadan kaldırılması için ekstra güçlü performansa sahiptir. Bu sayede birçok alanda kullanım için en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Kokusuz yüzey temizleyici kullanıldığı alanların tamamında en iyi temizlik performansını göstererek ekstra hijyen vadeder.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] NASIL KULLANILIR?

Üstün performans ve hijyen için kokusuz yüzey temizleyici kullanımına çok dikkat edilmelidir. Ürün konsantre yapıda olduğundan su ile seyreltilerek kullanılmalıdır. Su miktarına mutlaka talimatlara uygun olacak şekilde karar verilmelidir. Kullanılan suyun yapısı da temizlik işleminin istenilen performansı gösterebilmesi için çok önemlidir. Yoğun kireçli ve klorlu sular temizlik sonrasında yüzeyde lekelenmelere sebep olabilmektedir.

Ürünün uygulanacağı zemin eğer çok kirli ise daha az miktarda su ile seyreltilmelidir. Ancak rutin temizlik işlemi yapılıyor ve yüzey fazla kirli değilse daha çok su kullanımı tavsiye edilmektedir. Bu sayede kullanılan kokusuz yüzey temizleyici miktarı az olacak ve tasarruf sağlanacaktır. Ürün silme veya püskürtme yöntemlerinden biri tercih edilerek kolayca uygulanabilmektedir.

Silme Yöntemi

Kokusuz yüzey temizleyici temizlenecek olan yüzeylerin tamamında silme yöntemi kullanılarak uygulanabilir. Temizlik için bir paspas kovasının içerisinde su ile seyreltilmiş ürün konularak vileda kova içerisine daldırılır. Direkt olarak yüzey paspaslanarak kirlerden arındırılması sağlanır. Aynı zamanda bir bez ilaçlı kova içerisine daldırılarak da yüzeyin temizlenmesi sağlanabilir.

Püskürtme Yöntemi

Püskürtme yöntemi ağır yağ ve kirlerin ortadan kaldırılmasında kokusuz yüzey temizleyici ile kullanıldığında son derece etkilidir. İşlem için bir miktar su ile seyreltilen ürün bir sprey şişesi içerisine doldurularak kirli yüzeyin üzerine püskürtülür. Kirlilik seviyesi çok yoğun ise bir süre beklenmesinde fayda vardır. Sonrasında yüzey bir bez yardımı ile silinebilir veya durulanarak arındırılabilir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] GENEL KULLANIM ALANLARI

Kokusuz yüzey temizleyici Asistan W, evlerde, iş yerlerinde, spor salonlarında, hastanelerde ya da alışveriş merkezlerinde kolay ve etkili sonuçlar alınmasını sağlayan bir üründür. Bunun en önemli sebebi az miktarda kullanılsa dahi istenilen sonuçların elde edilmesini sağlamasıdır. Bu sayede son derece ekonomik bir üründür.

Bu ürün el ile temas eden neredeyse tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Kokusuz yüzey temizleyici Asistan’ın kullanım alanlarından birkaçına örnek olarak banyo ve tuvalet zeminleri, ahşap ve parke zeminler, fayans kaplamaları veya düz beton zeminler gösterilebilir. Özellikle çocuk ve hastaların olduğu neredeyse her alanda oluşmuş ve sağlığı tehdit edebilecek zararlı bakterilerin ortadan kaldırılmasında etkidir. Aynı zamanda metal, cami ahşap veya seramik yüzeylerde kullanımı da güvenlidir. Kokusuz yüzey temizleyici Asistan W’nin genel olarak bazı kullanım alanları aşağıdaki şekildedir.

● Dondurulmuş veya işlenmiş gıda üretimi yapılan işletmelerin tamamında kullanımı güvenlidir.

● Okullarda tüm yüzeylerde etkili hijyen sağlayan bir üründür.
● Kokusuz yüzey temizleyici her zaman hijyenik olması gereken hastanelerin tüm yüzeylerinde kullanılmaya uygundur.
● Otobüs, taksi, minibüs, tren, gemi ve metro vagonları gibi toplu taşıma araçlarının temizlenmesinde ve hijyeninin sağlanmasında etkilidir.
● Et, süt ve peynir gibi gıdaların üretiminin veya depolanmasının yapıldığı tüm tesislerde kullanıma uygundur.
● Büyük ve küçükbaş başta olmak üzere tüm hayvan çiftliklerinde ve barınaklarında tüm yüzeylerin temizlenmesinde güvenle kullanılır.
● Kokusuz yüzey temizleyici klima iç, dış ünitelerinin ve filtrelerinin temizlenerek hijyenin sağlanmasında kullanılır.
● İçme veya kullanma suyu sağlayan su depolarının kirlerden arındırılmasında ve hijyenlerinin korunmasında etkilidir.
● Musluk ağızlarında zamanla oluşan kireç ve birikintilerin yok edilerek hijyenlerinin sağlanmasında etkilidir.

YÜZEY TEMİZLEYİCİ (KOKUSUZ) [ASISTAN + W] KULLANIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

● Kokusuz yüzey temizleyici kullanılacağı zemine ve kirlerin yoğunluğuna göre seyreltilerek kullanılmalıdır.
● Ahşap, parke, cam, mermer, seramik, fayans, kalebodur vb. zeminlerde talimatlara uygun bir şekilde kullanılmalıdır.
● Hijyenin devamlılığı açısından temizlik periyotlarına bağlı kalınmalıdır.
● Serin ve kuru ortamlarda saklanması gerekmektedir.
● Kullanım sonrasında kapağı sıkıca kapatılmalıdır.
● Kokusuz yüzey temizleyici ile temizlik sırasında koruyucu giysiler giyilmelidir
● Püskürtme yöntemi ile temizlik yapıldığında ortaya saçılan kimyasal direkt olarak solunmamalıdır.
● Göz ile temasından kaçınılmalı temas halinde gözler bol su ile yıkanmalıdır.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz

BU ÜRÜNLERDE
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Devre Temizleme Solventi

Metal Yüzey Hazırlayıcı

Kalıp Ayırıcı Sprey

Endüstriyel Kireç Sökücü

İletişim Formu